Jump to content

Zglob Na Lezaljci!


zilijenn

Recommended Posts

stvarno lep gest vasile samo je steta sto je malo takvih danas , neznam samo sta je pokvarilo ovaj narod, oni cak i pricaju i kvare to sto je neko takav kao ti ali bi trebali da se ugledaju pa da svi cine dobra dela naravno koliko su u mogucnosti da pomognemo jedni drugima a mislim da bi vecina cuvala takav visak sraf u podrumu ili fioci a nebi pomogli- naravno da bi trebali da ako se vec druzimo na forumu i pomognemo jedni drugima jer DOBRO SE DOBRIM VRACA- BRAVO VASILE
Link to comment
Share on other sites

Drugari, ja sam uvek raspolozen da pomognem, naravno ako mogu. Takodje nisam od onih koji vole sami da odu na vodu, to je po meni veliki promasaj. Volim da se druzim sa kolegama sarandzijama, da razmenjujem misljenja i znanje koje imam, a mislim da znam onoliko koliko je potrebno!
Link to comment
Share on other sites

Eto kada ima toliko dobrih ljudi,pa sto ne bi i ja dao moj doprinos da budem dobar covek.Kolega zilijen eto ako niste poslali jos kolegi Vasilu , molim vas da mi posaljete deo koji treba da vam se uradi. Nisam to nikad pravioi al ja cu pokusati sto bolje da ga odradim.Vase je samo da platite postarinu....Ali bilo bi lepo da mi prvo posaljete sliku tog dela....
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...