Jump to content

Problem Sa Porukama


Recommended Posts

  • 3 months later...

Pozdrav svima ...Sajt mi onemogucava da saljem PP !? Kazu "nemam minimum deset postova" . Medjutim , ranije sam bez problema slao poruke . Jel' ima neko da mi objasni o cemu se radi ?

P.S. Nov sam u saranskom ribolovu pa nisam hteo da Vas nerviram mojim "pametnim pitanjima" . Zato se nisam ni oglasavao .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima ...Sajt mi onemogucava da saljem PP !? Kazu "nemam minimum deset postova" . Medjutim , ranije sam bez problema slao poruke . Jel' ima neko da mi objasni o cemu se radi ?

P.S. Nov sam u saranskom ribolovu pa nisam hteo da Vas nerviram mojim "pametnim pitanjima" . Zato se nisam ni oglasavao .

Najbolji odgovor na pitanje ces dobiti ako postavis temu sa pitanjem,tako ce ti odgovoriti vise ljudi i dobices pravi odgovor. Samo ti pitaj forumi tome i sluze! :pivopija1:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima ...Sajt mi onemogucava da saljem PP !? Kazu "nemam minimum deset postova"

 

Pozdrav i tebi. Postoji ogranicenje za slanje privatnih poruka. Clanovi koji nemaju minimum 10 postovan ne mogu slati poruke.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Moje poštovanje.
Zovem se Bane i nov sam na forumu EXYUCARP i relativno nov u šaranskom ribolovu.
Imam jedno pitanje u vezi slanja poruka drugim ljudima na forumu?!
Hteo sam da pošaljem privatnu poruku jednom članu, u vezi njegovog
oglasa, ali mi sistem izbacuje poruku da moram imati minimum 10 postova, da bi slao pp poruke!

Ne želim da ''lupam'' po forumu, samo da bih ''ispucao'' 10 postova! Kada budem imao nešto pametno, reći ću!
Kako da rešim taj problem?!

Inače, sve pohvale za forum!
Puno stvari sam saznao!
S poštovanjem
Bane

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav Bane i dobro dosao.

 

Resite problem tako sto ce te se obratiti postom u oglasu, telefonom ili mailom. Minimum za slanje privatnih poruka je 10 postova. Ako ''lupate'' na forumu, postovi ce biti brisani, a sistem ce vas tretirati kao spamera.

Link to comment
Share on other sites

Hvala na uputstvu, ali su za mene svi topici zaključani!
Pokušao sam da postavim post u oglasu, ali sam zaklučio da su mi svi oglasi označeni sa '' lock.png This topic is locked''

Da li i za postove u oglasima moram imati minimum 10 postova? :sorry:

 


                                                                                              

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...