Jump to content

Carp Liga Basiana 2012


Recommended Posts

Čestitke novom vlasniku.

Hteo bih i ja da Vam se zahvalim na domaćinskoj dobrodošlici. Ne mogu da zaboravim adekvatnu zamenu za rakiju koju sam uspeo da prospem pored stolice :)

Pozdrav za gdina Miću i suprugu. :hi:

 

 

http://img843.imageshack.us/img843/143/basianapanorama3.jpg

Vikend pecanje na Basiani (uskrs 2010)

 

 

Mali znak poštovanja od mene (jedna panoramica)

Link to comment
Share on other sites

Čestitke novom vlasniku.

Hteo bih i ja da Vam se zahvalim na domaćinskoj dobrodošlici. Ne mogu da zaboravim adekvatnu zamenu za rakiju koju sam uspeo da prospem pored stolice :)

Pozdrav za gdina Miću i suprugu. :hi:

 

 

http://img843.imageshack.us/img843/143/basianapanorama3.jpg

Vikend pecanje na Basiani (uskrs 2010)

 

 

Mali znak poštovanja od mene (jedna panoramica)

hval Rade i dobro dosao
Link to comment
Share on other sites

OBAVESTENJE za takmicare prve i druge grupe lige Basijana 2012 planiran je sastanak sa kapitenima ekipa oko dogovora za naredna kola sastanak ce se odrzati 25.03.2012god. u restoranu "KOD NOCU"u Putincima.Zamolio bih sve kapitene prijavnjenih ekipa i one koji ce tek da se prijave da obavezno prisustvuju da bih se dogovorili o detaljima .Sastanak ce poceti u 15h.

PS.ko nema prevoz neka javi poslacu taksi :rofl: :rofl: :pivopija1:

Samo da osvezimo ovaj post podsecanja radi za nedelju ;)

Saznao sam doduse nezvanicno da Noca i Grile pripremaju ugodno iznenadjenje za sve prisutne :pivopija1:

Link to comment
Share on other sites

Evo dopune pravilnika, sa kojima ste se slozili na sastanku koji je odrzan 25. marta 2012. KOD NOCU.

 

- EKIPA SE SASTOJI OD 3 + 2 CLANA. Svi clanovi ekipe moraju biti prijavljeni pre pocetka prvog kola lige. U toku trajanja lige, zabranjeno je menjati prijavljene clanove ekipa novim clanovima.

 

- ZA SVAKO KOLO, PRIJAVLJUJU SE TRI TAKMICARA, koja to kolo i pecaju, i samo oni imaju pravo aktivnog ucestvovanja u tom kolu.U slucaju zamene takmicara u tom kolu, mora se traziti dozvola od sudije.

 

- POSLE POCETKA TAKMICENJA, u boks se ne sme uneti nista od pecaroskog pribora, sem rakete, pre cijeg unosenja se obavestava sudija.

 

- ZABRANJENO JE POZAJMLJIVANJE HRANE I PRIHRANE iz boksa u boks, u toku trajanja takmicenja.

 

- DOZVOLJEN JE PRELAZAK IZ BOKSA U BOKS, kod vadjenja ulova.

 

- OMOGUCITI PROVERU BOILA I DRUGE HRANE NA ZAHTEV SUDIJE.

 

- PRE SVAKOG KOLA, NAKON IZVUCENIH POZICIJA,OFORMICE SE KOMISIJA od tri clana + sudija, koja ce resavati sve eventualne nepravilnosti, koje mogu nastati u toku takmicenja.

 

- PECA SE NA 4 STAPA.

 

- DVA DANA PRE POCETKA TAKMICENJA, takmicari ne mogu pecati na takmicarskoj vodi.

 

- SVAKO KOLO, pocinje skupom takmicara u 17,oo casova - petak - ; takmicenje pocinje u 18,oo casova, posle izvucenih pozicija i smestanjem takmicara na pozicije. Takmicenje traje do nedelje do 16,oo casova.

 

- UKOLIKO ZA TAKMICENJE NE BUDE DESET EKIPA PO KOLU, MESTA NA JEZERU CE SE PRILAGODITI POSTOJECEM BROJU EKIPA RAZMERAVANJEM MESTA.

 

- U FINALE IDE PRVIH 4 ILI 5 EKIPA, u zavisnosti od popunjenosti ekipa po grupama.

 

- PRE POCETKA PRVOG KOLA, placa se kotizacija za prvo kolo i peto kolo.

 

Ove izmene Pravilnika su konacne.

 

Jos jednom se zahvaljujem svim ekipama koje su prisustvovale sastanku.

 

P O Z D R A V S V I M E K I P A M A I B I S T R O !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...