Jump to content

Carp Liga Basiana 2012


Recommended Posts

Ljudi meni se iskreno mnogo sviđa jezero ali volim kada u jezeru ima malo više ribe,pa sam hteo da pitam da li se planira za ovu godinu neko poribljavanje. Jezero je stvarno prelepo.

u planu je da se ubaci amura minimalne kilaze 4kg,te bih ovim putem zamolio da ako neko ima ideju gde bih se moglo naci tako nsto da mi javi na pp
Link to comment
Share on other sites

ct s-com zeli sve najbolje cika mici i tetka zdenki!zao nam je sto idete proveli smo mnogo lepih trenutaka sa vama,mnogo smo se vezali za vas i navikli,jer kada smo dolazili uvek ste bili super!jos jednom puno pozdrava od ct s-com-a
Link to comment
Share on other sites

POzdrav Mici i Zdenki od Carp Control Team-a Beograd, hvala na lepom druzenju u nezaboravnim palacinkama...Puno zdravlja i vidimo se u komsiluku na Savi... :camac:

 

Novom gazdi zelimo puno uspeha u vodjenju jezera, dobre ribe i jos boljih pecarosa,

 

:hi: :hi:

Link to comment
Share on other sites

OBAVESTENJE za takmicare prve i druge grupe lige Basijana 2012 planiran je sastanak sa kapitenima ekipa oko dogovora za naredna kola sastanak ce se odrzati 25.03.2012god. u restoranu "KOD NOCU"u Putincima.Zamolio bih sve kapitene prijavnjenih ekipa i one koji ce tek da se prijave da obavezno prisustvuju da bih se dogovorili o detaljima .Sastanak ce poceti u 15h.

PS.ko nema prevoz neka javi poslacu taksi :rofl: :rofl: :pivopija1:

Link to comment
Share on other sites

Postovani prijatelji, svi Vi koji ste se druzili sa nama tri godine, uzivali sa nama u nasem i Vasem jezeru, obavestavamo Vas sledece:

 

Od 01. marta, 2012.godine, umesto gazda Mice, sada je gazda Gricko. Cika Mica i tetka Zdenka, zbog privatnih razloga zdravstvene prirode, moraju da se pozdrave sa svima Vama, na nasu veliku zalost.

Nista se ne menja na jezeru, posto ce novi vlasnik Gricko biti i bolji od nas, jer je mladji, lepsi, pametniji, perspektivniji, a i bolji sarandzija od nas.

Malo sale nije na odmet. A sada ozbiljno.

 

Takmicenje je i dalje aktuelno, sa svim podacima koje smo napisali jos u decembru- znaci, isti Pravilnik, ista kotizacija, isti termini.

U sledeca dva tri dana svi kapiteni prijavljenih ekipa, bice kontaktirani od strane Mice i Gricka.

 

Za kraj, bilo nam je drago da smo sve Vas upoznali, da smo se lepo druzili, i hvala Vam na provedenim zajednickim lepim trenucima za ove tri godine.

Pozdrav svima i B I S T R O !!!!!

Cika mico u pravu si da je grile mladji ali nije ni lepsi ni pametniji niti ista drugo od onog sto si naveo :crazy: .

Moja porodica i ja vam zelimo mnogo zdravlja i miran i bezbrizan nastavak zivota .

 

Griletu sretno preuzimanje ove lepe i perspektivne vode. :good:

Link to comment
Share on other sites

za vas je 600 din. dnevna a 400 din.nocna PS.mogao bi se i ti negde prijaviti,dali kup dali liga .Da vidim sta znas o lovu sarana

pa glupomi da se takmicim protiv tebe na tvom terenu posle da kukas kako je voda bila tvrada kako vetar duva kako je obala daleko bez brodica i da pricas kako si me pustio
Link to comment
Share on other sites

Sad opet nije regularno, Gricko gazda a peca ligu.. pa mislim stvarno.. sad ce da baca svaki dan 20kg bolia i onda kad dodjemo da nas sve ocetka.. mislim da je najpametnije da niko ne pravi boile nego da nam doticni svima napravi po 2 kile svojih boila za svako kolo.. :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

Sad opet nije regularno, Gricko gazda a peca ligu.. pa mislim stvarno.. sad ce da baca svaki dan 20kg bolia i onda kad dodjemo da nas sve ocetka.. mislim da je najpametnije da niko ne pravi boile nego da nam doticni svima napravi po 2 kile svojih boila za svako kolo.. :yahoo:

Pa od prodaje boila i planiram da zivim lepi decaci ;)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...