Jump to content

Carp Liga Basiana 2012


Recommended Posts

Jel voli Noca da popije koju rakijicu?? Ako voli onda cemo se vec nesto dogovoriti.. :pivopija1:

 

Noca da pije koju rakijicu???? Dal si ti normalan ili namerno potcenjujes coveka, pa za dogovor moras imati sljivik bar od hektar

Link to comment
Share on other sites

u krnjaci se vodi pregovori koliko hrane sme da se unese na jezero a koliko nesme, a kod nas ce koliko ja vidim biti ko ce vise rakije da donese xaxaxaxa. 1 :yahoo: 2 :yahoo: 5 :yahoo: 6 :yahoo: 7 :yahoo: ovo je sigurnih pet grupa u plasmanu sto se tice rakije bice dobra borba ko ce pre do dna da stigne xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa :pivopija1: pozdrav za sve takmicare i naravno najboljeg gazdu micu
Link to comment
Share on other sites

Postare a kako mislis prvo mesto u grupi ili u finalu :rofl:

Pazi ako se prijavis a kako stvari stoje za sada ti i Drljan ste u Finalu sigurno :rofl:

Salim se naravno samo malo da se podsete ljudi da ima dobra liga na Basiani....

 

 

ps.Cuo sam iz pouzdanih izvora da Gazda Mica uvozi neke sirene iz Ukrajine za poribljavanje jezera :yahoo:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Postare a kako mislis prvo mesto u grupi ili u finalu :rofl:

Pazi ako se prijavis a kako stvari stoje za sada ti i Drljan ste u Finalu sigurno :rofl:

Salim se naravno samo malo da se podsete ljudi da ima dobra liga na Basiani....

 

 

ps.Cuo sam iz pouzdanih izvora da Gazda Mica uvozi neke sirene iz Ukrajine za poribljavanje jezera :yahoo:

Ma daj pusti poribljavanje daj da povadi onog silnog REGNA to bi mu bilo bolje...
Link to comment
Share on other sites

Ma daj pusti poribljavanje daj da povadi onog silnog REGNA to bi mu bilo bolje...

eeeeeeee tako je to kod nas,kada bih moglo da nema nista drugo osim krupnog sarana pa jos za cenu od 4000din sa ruckom i to da sva mesta ulove po naj manje 500kg po takmicenju,e ne verujem da bih ni onda sve bilo ok.NASA POSLA ali ce pre biti da ko gubi ima pravo da se ljuti,i da mu smetaju i regani :smile:
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

eeeeeeee tako je to kod nas,kada bih moglo da nema nista drugo osim krupnog sarana pa jos za cenu od 4000din sa ruckom i to da sva mesta ulove po naj manje 500kg po takmicenju,e ne verujem da bih ni onda sve bilo ok.NASA POSLA ali ce pre biti da ko gubi ima pravo da se ljuti,i da mu smetaju i regani :smile:

Ko gubi ima pravo da se ljuti,tvoja konstatacija. Nismo mi u istoj priči prijatelju.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...