Jump to content

Predlog Za Bozicnu Licitaciju


Recommended Posts

Predlozio bi da administratori u saglasnosti sa prodavnicama stave proizvode koji su ostali ne licitirani najos jednu bozicnu licitaciji.

i ja se slazem nebi bilo lose

Link to comment
Share on other sites

Slažem se ali delimično. licitacija je odlična stvar ali obrazloženje da se licitiraju proizvodi koji nisu izlicitirani je moža neadekvatna a i bilo bi nekako nekorektno prema firmama koje su ponudile proizvode .Licitacija svakako DA ali možda je bolje i sa novim proizvodima. Čestitke onima koji su izlicitirali opremu , u zdravlju neka ih služi!!!!
Link to comment
Share on other sites

nebi bilo lose i svi novi proizvodi da budu s obzirom da je svako sta je hteo licitirao a nove proizvode ce se javiti novi licitatori i ujedno sad se zna koliki su dzepovi posle trosenja za novogodisnju noc pa ce verovatno biti bolje i vise. onako nisu verovatno smeli da se opuste bas .
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim baš neku svrhu ponavljanja,pogotovo u veoma kratkom periodu,s obzirom da je izlicitirano jedva1/3 ponuđenih artikala. A,i to što je izlicitirano je uglavnom bilo sa jednom ili par ponuda. Ne može se reći da je ponuda bila slaba, jer je bilo dosta vrlo atraktivnih i raznovrsnih artikala po veoma povoljnim cenama.A i licitacija je trajala čitavih10 dana. U analizu razloga za slabu zainteresovanost ne bih ulazio,samo ću reći da sam primetio veliki broj pregleda u odnosu na licitirano,što govori o veoma slaboj kupovnoj moći....
Link to comment
Share on other sites

Slazem se i za neke nove proizvode ali mnogi nisu mogli da licitiraju i ovaj siroki izbor proizvoda zbog novogodisnjeg slavlja , mislim da ce veliki broj ribolovaca badnje vece provesti kuci i biti u mogucnosti da licitiraju :good: :good: :good:
Link to comment
Share on other sites

svaka cast ali stvarno svaka ti cast za izbor a i cene su ti bile lepe i asortiman ti je super ali mislim da su zbog samog praznika ljudi bili suzdrzani jer veovatno nisu smeli tek tako u troskove a posto su troskovi prosli mislim da bi trebalo biti bolje a promena asortimana bi JA mislim jos poboljsala . neznam . moje misljenje :search:
Link to comment
Share on other sites

Slazem se i za neke nove proizvode ali mnogi nisu mogli da licitiraju i ovaj siroki izbor proizvoda zbog novogodisnjeg slavlja , mislim da ce veliki broj ribolovaca badnje vece provesti kuci i biti u mogucnosti da licitiraju :good: :good: :good:

Sale , nije smisao licitacije bio da se daju ponude 31.12 od 21-24h već je licitacija bila otvorena 10 dana. Predlog za admina i ponuđače da sledeće godine kraj licitacije bude ili 30.12 ili 01.01. I očigledna je besparica jer se čekao poslednji tren kako bi se kupovali proizvodi po ponuđenoj ceni. Teško vreme utiče na sve .

Link to comment
Share on other sites

U redu je to sto kaze DR RASA ali mnogi mozda nisu hteli ni da pocinju da licitiraju za neke proizvode kada mogu da izgube za 100 din u poslednjm minutu a nisu u mogucnosti da ponude vise jer nisu tu u tom trenutku i ako su licitirali i 10 dana pre zadnje ponude za odredjeni proizvod ,Ja sam samo dao predlog jer imam tako misljenje naravno treba i drugi da kazu sta misle, pa da mi i ove godine lepo pecamo i druzimo se SVE NAJBOLJE U NOVOJ GODINI. ;) ;) ;)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...