Jump to content

Želja


Recommended Posts

Pozdrav ribolovci

 

Imam želju koju mi možete ispuniti. U Julu ili Augustu dolazim u Suboticu zatim idem u Kikindu i na kraju skrečem u BG. Kao što znate ja sam iz Slovenije pa ne poznam te terene za ribolov.

 

Dali bi mogli da mi predlažete koja bi voda bila najbolja u tom vremenu za pecanje šarana i lom sa somom? Lovio bi 2-3 dana.

 

Za svaku informaciju bit ču vam zahvalan.

Link to comment
Share on other sites

Ja bi radije divlju ...ali tu je i supruga koja je takođe pecaroš.Tako da silom prilike moram da glasam za komercialu. Jedino ako uspem da joj promenim mišljenje. Teško ali se kod žena nikad nezna. U svakom slučaju jezero.

 

Ako uspem da kliznem za koji dan sam na pecanje onda može i reka,divljina,...

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ribolovci

 

Imam želju koju mi možete ispuniti. U Julu ili Augustu dolazim u Suboticu zatim idem u Kikindu i na kraju skrečem u BG. Kao što znate ja sam iz Slovenije pa ne poznam te terene za ribolov.

 

Dali bi mogli da mi predlažete koja bi voda bila najbolja u tom vremenu za pecanje šarana i lom sa somom? Lovio bi 2-3 dana.

 

Za svaku informaciju bit ču vam zahvalan.

 

Ipak ti je najbolje da o mestu se informise kada ti se priblizi vreme pecanju,tada ces siguno imati neke informacije da li negde riba radi ili ne.Samo da ne bude kao prosla godina nigde gde sam bio se nisam napecao a kroz razgovore sa drugim dolazim do zakljucka da protekla godine je bila tragicna po pitanju ulova,zato sacekaj do leta pa tek onda isplaniraj pecanje

pozzz :good:

Link to comment
Share on other sites

Najbolje resenje ti je kombinacija :divlje a komercijala. Takve vode su jezero Peskara u Zrenjaninu i jezero Medjes u Satrincima. Oba jezera su pogodna za porodicne izlete,.Obale su uredjene i pristupacne a riba ima na oba stim sto se na Peskari peca iskljucivo saran koga ima bas dosta(iako ima i druge ribe) a na Medjesu se dobro peca i som , deverika, smudj. Za Peskaru jos uvek neznamo kako ce se rezervisati (znace se uskoro) a za Medjes nije problem.

pozz

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...