Jump to content

Saran 41,6 Kg


max342

Recommended Posts

3 dana i 3 noci kosta po personu 300 eura u to spadaju licenca za ribolov,prenociste u rustikalnim kucicama,dorucak i vecera,2-4 krevetne sobe,sa tusom ,wc i satelitskom antenom.

 

Od subote 9-00 do subote 9-00 sati znaci nedelju dana 700 po personu u to spadaju licenca za ribolov,prenociste u rustikalnim kucicama,dorucak i vecera,2-4 krevetne sobe,sa tusom ,wc i satelitskom antenom.

 

Od 1 Oktobra do 30 Januara i ma mogucnosti za ljude koji ima ju pored sarana strast da love na grabljivice za kombi kartu koja kosta od za tri dana 350 eura a za sedam dana 800 eura u to spadaju licenca za ribolov,prenociste u rustikalnim kucicama,dorucak i vecera,2-4 krevetne sobe,sa tusom ,wc i satelitskom antenom.

 

Posto imaju veliki pritisak sa strane zelenih imaju samo mogucnost da pruze ljudima koji vole u satorima da prenoce,maximalno 6 satora oko jezera i to od aprila do oktobra za (tri dana kosta 300 eura) (za sedam dana 700 eura) u ovu cenu spadaju

licenca za ribolov,dorucak i vecera.

 

Inace je jezero ima dobar potencial i za lov somova!Inace se mogu iznajmiti stapovi camci sa e-motorom ili se dogovoriti sa gazdom jezera za da vam prihranjuje par dana unapred!20 kila kukuruza i 3 kile bojle po danu prihranjivanja kosta 35eura :hi:

Link to comment
Share on other sites

Pazi nije jeftino napuniti jezero kapitalnom ribom primerci 25-40kg malo ih voda ima , a gde su ostale vrste riba,smestaj je u full varijanti sredjeno maksimalno jbg zato i kosta e sad sto nas standard to ne podrzava to je drugi problem
Link to comment
Share on other sites

Guest mr. carpersharper
tako je Davide....za taj novac ne dobijaš nista izgleda....to je zw nekog koga boli uvo za sve! a sto se tiče ribljeg fonda...svaka čast
Link to comment
Share on other sites

Nama niko, nikada, nigde... nece udovoljiti!

Sad ni ovakvo jezero, tolike ribe, takav smestaj... ne valja!

Stvarno smo mi cudna populacija!

 

E svaka ti je ka' Njegoseva.

Ne znam zasto se ovde toliko cesto pominje termin "kada". Vecina nas ovde peca u tim kadama jer pored posla nema se vremena za duze kampanje na divljim vodama.

Niko ovde nije lud pa da ne zna da je mnooogo bolji osecaj upecati sarana da divljoj vodi alii ne treba omalovazavati vode koje nam pruzaju neophodnu dozu adrenalina.

A ova voda verujem da isporuci neverovatnu dozu gorepomenute supstance.

Cena jeste jaka i malo smara smestaj u tim kucicama ali sam siguran da bi se svi vratili prepuni utisaka.

Spakovati se u auto, prevaliti 460km, razapeti sator i udri 3 dana..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11ha 800 sarana od 20 do 35kg, predpostavljam vecina su tovljenici. zamisli kazes lovcu "plati mi 300e i ja ti dam da ubijes vepra tovljenika od 300kg u mojoj kocini". i to je kao njegov trofej zivota.

mada jezero nije lose za ljude koji se bave proizvodnjom mamaca, tamo se napecaju i islikaju za svoje kataloge i pisu tekstove o teskim uslovima pecanja na divljim vodama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto se ovde toliko cesto pominje termin "kada". Vecina nas ovde peca u tim kadama jer pored posla nema se vremena za duze kampanje na divljim vodama.

 

Obicno se "kada" spominje kad neko drugi tamo peca!

A kad su takmicenja na istim tim "kadama", onda se nasiroko i nadugacko pise i prica o taktikama, dobrim i losim mestima, o fenomenalnoj pobednickoj boili, o nenadmasnoj prihrani... Onda nije "kada", nego vrlo teska voda!!!

 

11ha 800 sarana od 20 do 35kg, predpostavljam vecina su tovljenici.

 

Ma da, katastrofa!

Ni blizu kao na Miki, Debeljaci, Basiani...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Nije tako tesko tamo upecati toliku ribu ,po meni je mnogo veci majstor onaj koji je digao takvu zver na srebrnom jezeru a covek nema 10-ti deo opreme ko ovi i digao je onoliku ribu na onolikom jezeru i ako je mozda jedna jedina
Link to comment
Share on other sites

Nije tako tesko tamo upecati toliku ribu ,po meni je mnogo veci majstor onaj koji je digao takvu zver na srebrnom jezeru a covek nema 10-ti deo opreme ko ovi i digao je onoliku ribu na onolikom jezeru i ako je mozda jedna jedina

 

I pojedena..........

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...