Jump to content

Pomoc U Vezi Indikatora


Recommended Posts

za te pare pistalice rade lepo mada na kisi hoce malo da prozvizde ali i dalje radi imao ih je drugar dve sezone koristio ih je kad peca na tamisu / moj ti je predlog zima je skupi jos malo para i kupis carpsaunder basic i kupio si pistalice za dugogodisnje pecanje.1basic je2750din
Link to comment
Share on other sites

Druze ja imam te signalizatore i mogu ti reci da sam zadovoljan njima, peco sam i po kisi od 48h i po snegu i nisam imao nikakav problem imam 3+1 i zadovoljan sam lepo rade, nisu mi do sad zatajili.Svi znamo za fox-a. carpsoundere i delkime, ali to je malo vise para. Ja ih koristim dve sezone i potpuno su ok
Link to comment
Share on other sites

prijatelju za te pare mislim da su 1800 din kom. nemas sta uzeti i ja imam i pecao sam po kisi par puta i to kisa po 48 sati bez prestanka i po snegu i mrazu i piste normalno . a za te pare extra mislim cena kvalitet . koristi i kad riknu da ti nije zao a ne ono 100e komad pa mu se tresi . peckaj i bole tee uvo kakvi su
Link to comment
Share on other sites

carpsounder / 2300. a carpacademi1800din.ja bar mislim ba nije neka razlika. a carpsounder basic vr je put u visoko drustvo za taj pulsar.prema tome skupi jos 1500 din i kupi pravu stvar koja ce te sluziti 100 god .
Link to comment
Share on other sites

naso sam ih prijatatelju pa oni kao da su iz prvog svetskog rata takvi su na izgled a na carp academi imas i senzibilitet i tonalitet i digitalni su i nocni mod - mislim na diodu koja se palli kad padne mrak - jeste cs ime ali i bmw je ime ali ne da poredimo bmw iz 87god i daciju dastera. na kraju stvar ukusa neko voli da je bmw pa nije bitno koje godiste.
Link to comment
Share on other sites

naso sam ih prijatatelju pa oni kao da su iz prvog svetskog rata takvi su na izgled a na carp academi imas i senzibilitet i tonalitet i digitalni su i nocni mod - mislim na diodu koja se palli kad padne mrak - jeste cs ime ali i bmw je ime ali ne da poredimo bmw iz 87god i daciju dastera. na kraju stvar ukusa neko voli da je bmw pa nije bitno koje godiste.

 

ja samo mogu reci druze da ce ti cs nikakvi kakvi jesu mada po senzibilitetu su najbolji od cs jer su sa 4 magneta i kako nemaju nikakvu digitalnu tehnologiju trajace vekovima,dok na sve ove jeftine digitalcwe sa bazom vec nakon jedne godine otkazat il jedan a moguce i dva transmitera,pa na kishi il pishe stalno il nepishte i uzimash macku u vrecu(visha tehnologija i bozja volja) ako se pogodi trajace ako ne uzimaj novi il te zezne na takmicenju -najgora varijanta

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

i dan danas se voze fice i stare zastave i sluze normalno ali sam ja za noviju daciju ilinekog koreanca ali novijeg pa posluzi neku godinu dok ne sakuim pare za skupog nemca ili japanca.
Link to comment
Share on other sites

mogguce jane da su dobri ali neznam kad ih vidim na izgled kao da su praistoriski - iskreno nebi mogao da iih gledam na rod podu.a verujem da su extra kvalitet :shok: :good:

taj carp akademi je ganicu tesko sr..nje. i nemoj da kudis konja kojeg nisi jahao, nista licno samo ti kazem da je za te pare bolje kupiti cs pa skupi ti pare posle pa kupi sta hoces. ps na cs pise made in germani.a natoj igrackici , made in prc tj kina. a razlika u ceni je 300 din.
Link to comment
Share on other sites

taj carp akademi je ganicu tesko sr..nje. i nemoj da kudis konja kojeg nisi jahao, nista licno samo ti kazem da je za te pare bolje kupiti cs pa skupi ti pare posle pa kupi sta hoces. ps na cs pise made in germani.a natoj igrackici , made in prc tj kina. a razlika u ceni je 300 din.

nesudi po ambalazi,ja znm da lice picu krasi sto kazu stari ali cs je vecita stvar uvek mozes da kupis lepsi ali posle par god ima u njih da se kunes , uvek mogu da budu za neki dregi komplet pecas soma stuku...........itd
Link to comment
Share on other sites

kao prvo ne jasem stare konje koji su davno izjahani vec vozim nova kola koja imaju opremu pa kad im se malo zadovoljim prodam a kao drugo nisam video da je carp academi pulsar vec sa mislio da je carp academi sensor sa kojima ni ja ni one koje poznajem nisu imali nikakav problem- i ne ebem zgodnu ribu a ruznu ko djavo- a ti jesi jahao i jedno i drugo pa znas
Link to comment
Share on other sites

kao prvo ne jasem stare konje koji su davno izjahani vec vozim nova kola koja imaju opremu pa kad im se malo zadovoljim prodam a kao drugo nisam video da je carp academi pulsar vec sa mislio da je carp academi sensor sa kojima ni ja ni one koje poznajem nisu imali nikakav problem- i ne ebem zgodnu ribu a ruznu ko djavo- a ti jesi jahao i jedno i drugo pa znas

Slažem se !

Već dve sezone imam Carp academy WTS 3+1 i nisam imao nikakav problem što se tiče rada.

Kisli su više puta i to provale oblaka,bili na mrazu i danas rade bez problema.

Baterije(duracell)sam stavio kada su kupljeni i još rade.

Tačno je da nešto malo kasne,što se tiče prenosa do baze ali ni jednom mi to kašnjenje nije uticalo na realizaciju.

Jedina što meni smeta je to, što baza ne može da se zaključa,tako da ako se nosi u džepu,može neko dugme da se pritisne.

U poredjenju sa nekim kompletima koji koštaju 4-5 puta više,ovi nisu 4-5 puta gori,potpisujem!

 

E sad,jedino nisam fancy i ne pratim modu.

Takodje nisam primetio da :saran: nešto smetaju što nisu firmirani. 8)

Link to comment
Share on other sites

kao prvo ne jasem stare konje koji su davno izjahani vec vozim nova kola koja imaju opremu pa kad im se malo zadovoljim prodam a kao drugo nisam video da je carp academi pulsar vec sa mislio da je carp academi sensor sa kojima ni ja ni one koje poznajem nisu imali nikakav problem- i ne ebem zgodnu ribu a ruznu ko djavo- a ti jesi jahao i jedno i drugo pa znas

ocigledno si pogresio neradi se uopste o toj pistalici o kojoj ti pises nego o pulsaru , mislim da smo zasluzili jedno malo /sori/ tj izvini.
Link to comment
Share on other sites

Slažem se !

Već dve sezone imam Carp academy WTS 3+1 i nisam imao nikakav problem što se tiče rada.

Kisli su više puta i to provale oblaka,bili na mrazu i danas rade bez problema.

Baterije(duracell)sam stavio kada su kupljeni i još rade.

Tačno je da nešto malo kasne,što se tiče prenosa do baze ali ni jednom mi to kašnjenje nije uticalo na realizaciju.

Jedina što meni smeta je to, što baza ne može da se zaključa,tako da ako se nosi u džepu,može neko dugme da se pritisne.

U poredjenju sa nekim kompletima koji koštaju 4-5 puta više,ovi nisu 4-5 puta gori,potpisujem!

 

E sad,jedino nisam fancy i ne pratim modu.

Takodje nisam primetio da :saran: nešto smetaju što nisu firmirani. 8)

ganicu ti pises o ovoj pistalici sto covek ima ta je pi do jaja a pulsar je djubre ocigledno se nismo razumeli.
Link to comment
Share on other sites

jeste prvo ja dugujem izvinjenje sto nisam procito prvo o kom modelu je rec p sam zato sve ovo i pisao - ja u rezervi imam carp academi sensor i extra su za te pare a na kraju stvar ukusa i jos jednom izvinjenje . :shok:
Link to comment
Share on other sites

jeste prvo ja dugujem izvinjenje sto nisam procito prvo o kom modelu je rec p sam zato sve ovo i pisao - ja u rezervi imam carp academi sensor i extra su za te pare a na kraju stvar ukusa i jos jednom izvinjenje . :shok:

desava se svi pogresimo . za te pare su vrh ima ih moj komsa doduse bez baze idemo zajedno redovno na pecanje i to pisti bez problema.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...