Jump to content

Majice Sa Natpisima


Recommended Posts

Drugari zamolio bih vas ako ste radili majice sa natpisima i sa slikama, a da ste zadovoljni sa kvalitetom, da ostavite br.tel. da bih mogao da kontaktiram tu osobu ili ti firmu, da bih pripremio neku, trebaće za nadolazeća takmičenja.

Unapred zahvalan 063-244-696 Leo. :pecanje1:

Link to comment
Share on other sites

radili su meni momci nasi pancevci za servis, rade momci ekstra imaju i majce svih nijansi prao sam ih sto puta i stvarno su ok svrati kod mene u ruzinu u servis kad imas vremena dacuti njihov broj , a i da se upoznamo ljudi mi kazu znas decka a ja nemogu da se setim. trazi nikolu.
Link to comment
Share on other sites

Najjeftinija štampa ti je definitivno sito i sito preslikač.

Kao i kod svakog drugog štampanja bitan je tiraž, 10 kom 10-20, itd... Na veću količinu ide dil sa štamparom i popust.

Vizio je ok za instant majicu. Imam par njihovih majica i prezadovoljan sam. Pranje, peglanje, kragne i šavovi su odlični, štampa takođe.

 

 

>> http://www.google.rs/#hl=sr&cp=15&gs_id=2d&xhr=t&q=%C5%A1tampanje+na+majicama&pf=p&sclient=psy-ab&biw=1429&bih=970&source=hp&pbx=1&oq=%C5%A1tampanje+na+ma&aq=0&aqi=g4&aql=&gs_sm=&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=240236de836d6ba7

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...