Jump to content

Nash Triggalink


Recommended Posts

Triggalink sam citavu sezonu testirao na jednom stapu i moram ti reci da koliko sam bio zagrejan i zadivljen od ovog podveza tako sam se i brzo ohladio!Problemi su poceli odma jer je trigga link plivajuci material znaci najbolje je dase prevuce sa nekim tezim omotacem ili ga oteziti sa Puttyjem.Mozese direktno vezati na udicu ili kao sto je na slici kombi rig koji se meni efektivnije pokazao.Na primer odseces 10 centimetra i stavis u vodu nakon par minuta kad se skupi poseduje samo sedam elasticnih centimetra,koja odlicno odigra svoju ulogu ako imas dovoljno tesko olovo!Ja sam dosta udaraca gubio u samom podizadnju stapa sa rod poda jer se nije udica na vreme okrenula u ustima ribe i nije ni mogla dase zabode kako treba jer nije imala dovoljno otpora dabi izvrsila tu funkciju.Zato je potrebno najmanje 120 grama olovo.Svi mi smo gledali korda podvodne video filmove i koliko puta sam zapazio da saran usisa mamac sa udicom malo se podkaci sa vrh udice i tacno se vidi kako na kratko izdize olovo i koristi tezinu olova trzajuci glavu levo desno i tako se udice oslobodio.Kod trigga linka je obratno i neuspeva tako lako na tu foru da otrese udicu jer trigga elasticna ko guma i amortizira olovo a toje prednost ovog materiala.Ovo iskustvo koje sam pisao je testirano na divljoj vodi od mene :hi:

 

 

Trigga link test u vazi i vidi se kako je trigga pliva.

 

http://www10.pic-upload.de/08.02.12/68hnss1hmtk.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa trigalink je vec tri godine na trzishtu

 

Nisam zato stavio sto je novitet, predpostavljam da si na to mislio zato pises, vec malo da prodiskutujemo eventualno za one koji neznaju za ovaj proizvod,kako funkcionise i za cega sluzi prvenstveno

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...