Jump to content

Carp Lider Bojla-Cup Fazanerija-Ub


Recommended Posts

Pošto je tema sa 41.Carp Lider cupa otišla...... rešio sam da otvorim temu.

Gospodo,kolege sada se izjasnite ko bi pecao bojla kup i peca se na 4 štapa

Prijavljene ekipe su: (datum je 29.06.-01.07.12. )

1.CT Vučijak-Ub

2.CT Mladost-N.Pazova

3.CT Zidar-Ub

4.CT Zlatna tajna-Valjevo-Ub

5.CT NRG-Obrenovac

6.CT Palež-Obrenovac

7.CT Milenković-Pančevo

8.CT Frenki-Bgd

9.CT Kemba-Bgd

10.CT Boš-Bgd

11.CT Zlatnno burence-Bgd

12.CT

13.CT

14.CT

15.CT

16.CT

Link to comment
Share on other sites

Pošto je ovo krenulo u dobrom smeru evo još neke informacije u vezi kupa:peca se 46 h na četiri štapa (u vodi) dozvoljeno korišćenje za hranjenje samo praćka i kobra noću je dozvoljeno pva samo konac i traka.Kotizacija je 150 e po ekipi , u koliko bude dovoljan broj ekipa nagrade su .

1.Mesto 1000 e + pehar i medalje

2.Mesto 500 e + pehar i medalje

3.Mesto 400 e + pehar i medalje

Ručak na kraju takmičenja za sve učesnike (ovo je sa 18 ili 19 ekipa)

takmičenje se održava samo sa 16 i više ekipa (uskoro i datum Jun mesec)

Link to comment
Share on other sites

Konacno prava stvar, sve pohvale. Konkretno interesuje me ima li ogranicenja u kolicini boila dozvoljenih u boksu, topive boile da ili ne, velicina boile od -do i jedan mali predlog bodovanje riba samo preko 5 kg.
Link to comment
Share on other sites

Konacno prava stvar, sve pohvale. Konkretno interesuje me ima li ogranicenja u kolicini boila dozvoljenih u boksu, topive boile da ili ne, velicina boile od -do i jedan mali predlog bodovanje riba samo preko 5 kg.

Meni lično je ovo prvi cup koji organizujem tog tipa pa nebi bilo dobro da nemerimo ribu ispod 5 kg nego je ta granica od 1,5 pa naviše što se tiče ograničenja količine nema a veličine od 10 mm do 22 mm a da i samo ne topive bojle

da pojasnim nemogu da merim ribu samo preko 5 kg jer je riba koja je na jezeru uglavnom oko 2,5-5 kg a kasnije je moguća i ta varijanta u svakom slučaju hvala za ideju

Link to comment
Share on other sites

Pošto je ovo krenulo u dobrom smeru evo još neke informacije u vezi kupa:peca se 46 h na četiri štapa (u vodi) dozvoljeno korišćenje za hranjenje samo praćka i kobra noću je dozvoljeno pva samo konac i traka.Kotizacija je 150 e po ekipi , u koliko bude dovoljan broj ekipa nagrade su .

1.Mesto 1000 e + pehar i medalje

2.Mesto 500 e + pehar i medalje

3.Mesto 400 e + pehar i medalje

Ručak na kraju takmičenja za sve učesnike (ovo je sa 18 ili 19 ekipa)

takmičenje se održava samo sa 16 i više ekipa (uskoro i datum Jun mesec)

Pelete?? da ili ne? Cisto da znamo? Sem boila,nista vise?? :pivopija1:
Link to comment
Share on other sites

pozdravljam i podrzavam ideju i rado cu se odazvati i ucestvovati na ovom takmicenju...molim te navedi kolicinu boila ako si limitirao,same pelete otpadaju posto vidim da je samo pva konac u igri.Sto se tice topivih boila koje si zabranio interesuje me sledece kako ces utvrditi sta je topiva boila a sta kuvana pre ili u toku takmicenja jer garantujem da bi proverom koja se radila nekada odredjeno vreme u casi sa vodom pa kako i za koje vreme ce se isti raspasti ili razloziti dosao do toga da bi se nekim takmicarima pre raspala ,,KUVANA,, ili termicki obradjena boila nego neki topivi ...to garantujem i uvek

moze da se proveri.

Ne bih da ovo moje kratko izlaganje izazove masu komentara jer nikoga nisam licno prozvao...samo sam uputio pitanje organizatoru takmicenja koji je moj dugogodisnji prijatelj,isti tako znam da masa ekipa godinama peca sva takmicenja sa topivim boilama bez problema jer ista kada je dobro osusena stoji minimalno dva sata na dlaci pa tek onda pocinje da se smanjuje kao i vecina termicki obradjenih mamaca sa krupnijom teksturom...

U zadnje dve godine iste topive mamce mozete kupiti u obliku diska ,pelete i klasicnog boila kod svih vodecih svetskih firmi...

Molim za tacan datum takmicenja,i odgovor na moje pitanje

 

pozz i bistro

Link to comment
Share on other sites

pozdravljam i podrzavam ideju i rado cu se odazvati i ucestvovati na ovom takmicenju...molim te navedi kolicinu boila ako si limitirao,same pelete otpadaju posto vidim da je samo pva konac u igri.Sto se tice topivih boila koje si zabranio interesuje me sledece kako ces utvrditi sta je topiva boila a sta kuvana pre ili u toku takmicenja jer garantujem da bi proverom koja se radila nekada odredjeno vreme u casi sa vodom pa kako i za koje vreme ce se isti raspasti ili razloziti dosao do toga da bi se nekim takmicarima pre raspala ,,KUVANA,, ili termicki obradjena boila nego neki topivi ...to garantujem i uvek

moze da se proveri.

Ne bih da ovo moje kratko izlaganje izazove masu komentara jer nikoga nisam licno prozvao...samo sam uputio pitanje organizatoru takmicenja koji je moj dugogodisnji prijatelj,isti tako znam da masa ekipa godinama peca sva takmicenja sa topivim boilama bez problema jer ista kada je dobro osusena stoji minimalno dva sata na dlaci pa tek onda pocinje da se smanjuje kao i vecina termicki obradjenih mamaca sa krupnijom teksturom...

U zadnje dve godine iste topive mamce mozete kupiti u obliku diska ,pelete i klasicnog boila kod svih vodecih svetskih firmi...

Molim za tacan datum takmicenja,i odgovor na moje pitanje

 

pozz i bistro

Što se tiče topivih bojla to se smatra se pasta i suŠenje na suncu ili nekoj toploj sredini razumeŠ Šta pričam poz
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...