Jump to content

Prologic C3 13Ft 3,5 Lbs


Recommended Posts

Momci iz Prologica su morali dobro da se zamisle kada su odlučili da povuku njihov najprodavaniji štap CC30 i umesto njega izbace C3 tako da nema šanse da će ni po jednoj karakteristici C3 biti slabiji. No da ne tupimo više, videćemo sve šta i kako kad ih iznesemo na vodu. Meni lično njegove bacačke sposobnosti nisu bile od presudnog značaja kada sam se odlučio za njih jer u 85% slučajeva lovim ili iz čamca ili razvlačim.
Link to comment
Share on other sites

Momci iz Prologica su morali dobro da se zamisle kada su odlučili da povuku njihov najprodavaniji štap CC30 i umesto njega izbace C3 tako da nema šanse da će ni po jednoj karakteristici C3 biti slabiji. No da ne tupimo više, videćemo sve šta i kako kad ih iznesemo na vodu. Meni lično njegove bacačke sposobnosti nisu bile od presudnog značaja kada sam se odlučio za njih jer u 85% slučajeva lovim ili iz čamca ili razvlačim.

da sam na tvom mestu da mi bacanje nije presudno nebi razmisljao uopste o c3 ili cc30 vec bez razmisljanja t-carp turnament ili c2 .i to bez ikakvog razmisljanja , naravno da svako prema potrebama.

Link to comment
Share on other sites

Momci iz Prologica su morali dobro da se zamisle kada su odlučili da povuku njihov najprodavaniji štap CC30 i umesto njega izbace C3 tako da nema šanse da će ni po jednoj karakteristici C3 biti slabiji. No da ne tupimo više, videćemo sve šta i kako kad ih iznesemo na vodu. Meni lično njegove bacačke sposobnosti nisu bile od presudnog značaja kada sam se odlučio za njih jer u 85% slučajeva lovim ili iz čamca ili razvlačim.

 

Jesi gledao one od 10ft za camac?? :)

Link to comment
Share on other sites

ja vec kupio 10ft century za camac

 

imam iste vec 4godine, jedna od najboljih investicija u mom priboru...Sve reci hvale za te motkice!!!

 

 

Sto se tice c2 10ft 3lb, su dosta dosta meksi odokativno ne preko 2,75lb,ni blizu sa S1 Century,ni po kvalitetu,ni po ceni 4u1....

 

videcemo sta ce da kaze c3 10ft kada stigne

Link to comment
Share on other sites

i kakvi su 10ft? ja vec kupio 10ft century za camac

 

pa ako si kupio kazi ti kakvi su, ja nemam camac niti pecam iz camca,zato sam pitao kristijana dali je on gledao on voli pecanje iz camca

Link to comment
Share on other sites

Dosta rasprave i dosta misljenja ne samo o ovom stapu nego i o poredjenju sa mojim cc30...msm da cu ga ipak zadrzati :) ... za sada...

Ali mi Max nije odgovorio ... koje jezero je dostupno za pecanje i to za ovaj vikend :)...

Link to comment
Share on other sites

Dosta rasprave i dosta misljenja ne samo o ovom stapu nego i o poredjenju sa mojim cc30...msm da cu ga ipak zadrzati :) ... za sada...

Ali mi Max nije odgovorio ... koje jezero je dostupno za pecanje i to za ovaj vikend :)...

 

 

Baranda ti je dostupna sigurno .

Link to comment
Share on other sites

Dosta rasprave i dosta misljenja ne samo o ovom stapu nego i o poredjenju sa mojim cc30...msm da cu ga ipak zadrzati :) ... za sada...

Ali mi Max nije odgovorio ... koje jezero je dostupno za pecanje i to za ovaj vikend :)...

Mislim da je i na Basijani pušteno pecanje.Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Danas sam probavao štapove. Rad je neverovatan, zabačaj još neverovatniji. Već treći zabačaj je otišao na 160m(mereno metrom na livadi između dva kolčića). Zajebao sam se i poneo sam pogrešnu mašinicu i samo toliko najlona je bilo na njoj, znači svaki put je došlo do kraja dok je olovo još bilo u letu, za koji dan ću ići ponovo da probam ali sa drugom mašinom na kojoj ima više najlona. Olovo je bilo CS Heli Zip od 120gr, najlon Shimano Tribal Technium 10lb. Blago je reći da sam oduševljen i ove štapove smatram svojom najboljom investicijom u ribolov posle Shimano Stele!!! Ne mogu dočekati da na njih uhvatim prvu ribu.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
svako ima svoj ukus ali meni su ti stapovi fenomenalni i ne mislim ih menjati, cak mislm da izgraviram svoje ime na njima i napisem brojeve 1,2 i 3 i time da se vencam sa njima!!! Daljine su vrlo lako dostizne a na ribi radi super ako uzmemo u obzir da je 13" 3,5lb. Za sada sam mu nasao samo jednu manu a to je da kada je stap spakovan u torbi metalni halter po malo zulja blank od gornje sekcije koji se naslanja na njega, ali to sam resio tako sto izmedju njih stavim parce krpice. Mogu da kazem da sam na njih uhvatio vec jako puno ribe a da su otkacivanja bila minimalna, tolika da bi se mogla prebrojati na prste jedne ruke. Svi moji drugari koji love sa mnom i koji su ih probali su se odusevili, prvo izgledom a posle filingom :)
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kristijane ako ti kazes da su dobri i da bacaju isto tako dobro to mi je dovoljno. Kad sam ih video prvi put ja sam se odusevio pogotovo prvom karikom od 50mm. Jedina mana koju sam uocio je kada se okrenu naopako pise U.S.A :rofl: (mala sala)Evo odlucio sam da lagano skupljam pare i nadam se da cu ovih dana okaciti oglas da prodajem cc30 12ft 3,5 lb samo ne znam koja je realna cena, jedini razlog trgovine je zelja da imam c3 :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

Ostaje pitanje zasto je gomila ovih stapova prodata odmah nakon probe.Naveo sam Jocu iz ct Plus koji ih je kupio,probao i odmah stavio u oglase na prodaju a on nije jedini,sad ih prodaje i Vlada iz Pazove posle par meseci pecanja sa njima.Ocigledno da nisu bas toliko dobri koliko se u pocetku mislilo.A daljine od 170metara su tesko dostizne cak i za novi FMA Century
Link to comment
Share on other sites

Meni jedno nije jasno shta je to dobar shtap-toljaga da baca 180 metara sigurno nije i to po oceni u celom svetu,samo ovde na balkanu je tako.

C3 nije dobar on je odlican shtap neshto poput his-a obicnog shto je po meni najbolji shtap na svetu.

Svako ko je uhvatio C3 i ko se malo razume u shtapove odma zna shta taj shtap moze da odradi a shta nemoze.Nemoze bombe od 200 gr na 120 metara sigurno al moze mali pva il boile na 130 shto je i suvishe.Na kraju shtap se uzima na svakakve situacije a ne za 2-3 komercijale.Onda uzmite spodove i bacajte do mile volje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ma nisam ja rekao daje stap los,nego me interesuje to sto su zimus svi pricali o tom stapu a sad ga prodaju.Ja pecam sa Lee dzekson 3.60-2,70lb tako da znam sta znaci uzivati dok vadim ribu i sta je dobar stap.Ali od stapa 3.90-3.5lb sa 50mm prvim provodnikom ocekujemo jedan dobar bacacki stap a daljinu od 100 do 130 metara sa 10kom boilom i malim pva dostize i dzekson koji nespada u bacacke stapove.Daljine od 160 m.je spominjao Kristijan a ne ja i neverujem da se prave skupi bacacki stapovi za siromasne Balkance nego za bogate koji vole fensi stvari
Link to comment
Share on other sites

Ako bacash toliko sa ES-om sigurno cesh moci i sa c3 160.Medjutim neznaci ako je 3,90 3,5 da je bacacki shtap i shta u stvari je bacacki shtap,te stvari za nas balkance znace jedno za ceo ostali svet znaci drugo.JA mogu reci da je izvrstan shtap i da mi se mnogo vishe svigja nego cc30
Link to comment
Share on other sites

ja sam druže daljinu tu spomenuo i napisao da je to bilo samo sa olovom od 120gr, bez boile i bez pva! Veruj mi da kad bi sad u jednom momentu isto toliko ljudi kupilo taj štap koji ti imaš koliko ih je kupilo C3, isto bi se našlo za nedelju dana šest-sedam kompleta na prodaju. To ne znači da oni ne valjaju nego jednostavno da nisu svi štapovi za svakoga. Puno ljudi je kupilo C3 a da ga nije ni videlo ni probalo.

Da mi svi imamo istu građu i iste predispozicije i volimo iste stvari onda ne bi ni bilo potrebe da ima toliko robe na tržištu nego bi svi mi pecali na isto. nadam se da me razumeš.pozz

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...