Jump to content

Novi Mainline Pop Upice


Recommended Posts

pop ap pravim sam pred ribolova na to sto pecam, svaki ribolov novi pop ap.. ovo vase mi je malo cudno..u engleskoj najlovnii mamac kako moze to,,ajde to objasnite, ja garantujem da vas pop ap sta spremate sami , je 10 puta boili nego gotov,, pa kako hocete mozete da uradite svoj pop ap ima viose nacina, i to daje prednost pecanju,,,

 

ali bas ovaj najlovnii ovo ne mogu da svatim...

Link to comment
Share on other sites

Sta je tu cudno, mamac je pravljen za engleska jezera koja su razlicita od nasih po mnogo cemu. Neke boile bolje rade na jednim jezerima neke na drugim, ne treba praviti paralelu sa englezima jel su vode drugacije! :unknw:
Link to comment
Share on other sites

pop ap pravim sam pred ribolova na to sto pecam, svaki ribolov novi pop ap.. ovo vase mi je malo cudno..u engleskoj najlovnii mamac kako moze to,,ajde to objasnite, ja garantujem da vas pop ap sta spremate sami , je 10 puta boili nego gotov,, pa kako hocete mozete da uradite svoj pop ap ima viose nacina, i to daje prednost pecanju,,,

 

ali bas ovaj najlovnii ovo ne mogu da svatim...

 

Jel stavljas mlevenu plutu ili ti cork powder kad pravis popup boile ili nesto drugo???

Link to comment
Share on other sites

kupujem pop ap mix i mesam ga sa mojim n eutralnim mix, boilu pravim lesnu od dna do ful pop apa bez nikakvo otezanje,, stelujem brate,, kolko hemije imam u boulu koju hranim tolko imam i u lovnoj pop ap,, nema bolji pop ap za divoj vodi sta sam uradis ,,chat pat je najbolji bar za meni..
Link to comment
Share on other sites

I ja radim svoje pop up-e sa gotovim mixom al hemija mora da bude bar 3 puta jaca jer se boili sushi bar 4-5 dana ako radish sa jajetom tako da mora da me naucish kako to radish sa istom dozom hemije kao kod lovnih boila-placam rucak u velesu il ti mestim shator-BIRAJ :biggrin:
Link to comment
Share on other sites

Jel to neki neutralni pop up mix pa dodajete mix redovne boile koju pravite i hemiju? Ako je tako jednostavnije je cork powder dodati 10g na 400g mixa ,eventualno kako Jane kaze pojacati malo hemiju i dobijemo pop up, Pitam ovo jer recimo ako hoces Baku pop up da napravis sumnjam da ima njen pop up mix :). Koji proizvodjac pravi pop up neutralan mix daj info i sliku Jane please :)
Link to comment
Share on other sites

neutralan mix nije pop ap nego domaci svoj, sta radim boile mesam ga sa pop ap mixsom na vise nacina ,, sve se to deli na zlicama u zavisnost kakv pp ap hoces da uradis, sta se tice hemije po dobro je kad tvoja lovna, i boillu sta hranis da bude skoro isti, tako su veci rezultati na divoj vodi,, ne treba da gi susite vise od 10 sati, ako je slaba mozete da dodate hemiju ,al nemozete oduzeti, e to je razlika sa domacom i gotovom,,

inace jane cekam te za sator rucak bice sigorio..hahaha

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...