Jump to content

Exyucarp Aprilsko okupljanje Part II


Bacid

Recommended Posts

izgleda da se ovde neki veliki majstori modernog saranskog ribolova plase da mere ribu, dal je strah od poraza ili je nesto drugo u pitanju... :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :pivopija: :a058: :vava:

Provalio si ih-BRACALAAAAAA!!!!

Link to comment
Share on other sites

Sponzori nagrada

 

1.RIA

2.CARP SYSTEM

3.CARPOLOGIJA

4. Jedan vikend pecanja u agenciji "Čari Dunava" Poklon Kristijana iz Sombora

5. Najmladi ucesnik dobija godisnju pretplatu casovisa Ribolov

Pehari JANE i EXYUCARP

Link to comment
Share on other sites

izgleda da se ovde neki veliki majstori modernog saranskog ribolova plase da mere ribu, dal je strah od poraza ili je nesto drugo u pitanju... :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :pivopija: :a058: :vava:

Pa zasto se nisi prijavio pa da nas sve naucis pecanju? Najlakse je pljuvati i prozivati ali sve to treba da ima nekog smisla!

Link to comment
Share on other sites

izgleda da se ovde neki veliki majstori modernog saranskog ribolova plase da mere ribu, dal je strah od poraza ili je nesto drugo u pitanju... :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :pivopija: :a058: :vava:

 

ocigledno si jedan od onih koji nije shvatio svhru druzenja

Link to comment
Share on other sites

Pa zasto se nisi prijavio pa da nas sve naucis pecanju? Najlakse je pljuvati i prozivati ali sve to treba da ima nekog smisla!

Ja sam se prijavio samo zbog tebe,mačkice moja,ali si ti osmislio tu taktiku ,,bez merenja".Vrištuljo jedna zločasta :girl_devil:

Link to comment
Share on other sites

Pa zasto se nisi prijavio pa da nas sve naucis pecanju? Najlakse je pljuvati i prozivati ali sve to treba da ima nekog smisla!

cekam vas na slezen da pojedincima podelim PAMPERSE. Shiki oderi ove profesore i nauci ih pecanju i za moj red.

Link to comment
Share on other sites

Shiki obavezno da merite da vidimo MAJSTORE na delu.

Odmah da ti kazem da od mene ne ocekujes puno posto sigurno imam najmanji,ali ipak. . .AJDE DA GA MERIMO!!!! :crazy:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

imam bojlu za najvecu rubu 35 e. za kilo

Boila za najvecu ribu ne moze da se napravi ispod 45 evra.Nemoj da foliras narod.Nego se javite meni ako zelite pravu boilu za najvecu ribu.(cena 50 evra/kg)

Link to comment
Share on other sites

imam bojlu za najvecu rubu 35 e. za kilo

 

Imas ti za ovu priliku odlicnu boilu-onu sto nista ne uhvati pa vise vremena ostane za druzenje Sajmone fenjerasu stari. :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Imas ti za ovu priliku odlicnu boilu-onu sto nista ne uhvati pa vise vremena ostane za druzenje Sajmone fenjerasu stari. :rofl:

 

Pa sta ti je tu cudno jel lepo napisao da ima boilu za najvecu "rubu" ja ne znam sta mu je to , molim za pomoc prijatelja :help:

Link to comment
Share on other sites

Pa sta ti je tu cudno jel lepo napisao da ima boilu za najvecu "rubu" ja ne znam sta mu je to , molim za pomoc prijatelja :help:

 

Dobro si primetio tu ''rubu'',imas pice na Slezenu za ovo. :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...