Jump to content

Tica Tf 6007


Recommended Posts

da li neko ima iskustva za ovu masinicu,pitao me ortak da li da ih kupuje,naso ih u nemackoj a tamo ima rodjaka pa ga zanima da li da ih kupuje,ja nisam video kako izgledaju ali kaze da su dobre barem na slici mu se svidjaju kako izgledaju,dajte savet sta da radi ,unapred hvala u njegovo ime
Link to comment
Share on other sites

http://carpmix.pl/images/stories/foto_sklep/kol_/Kol_tica_/Kol_tica_ab_tf_6007/Kol_tica_ab_tf_6007_6.jpg

 

Tica Abyss TF 6007 R

 

Ako neko ima iskustva sa ovom mashinicom da pomognemo coveku

Link to comment
Share on other sites

Оdlican odnos cene i kvaliteta,koristio sam je i prodao iz razlogа sto vise volim masine bez bajta,jedina zamerka sto je malo teza ali to nije tolika mana. Slaganje najlona odlicno,kocnica odlicna, neces se pokajati veruj mi! :good:
Link to comment
Share on other sites

koristio sam ih jednu sezonu pre jedno tri godine, i meni su se pokazale dobro moglo ih se kupiti u fishermanu, 100e komad.

Ali za tri glavice, trebao bi ti ili tvoj drugar razmisliti da uzmete Shimano LC, jer polovne shimano u poredjenju sa novim Ticama ti je uvek bolji izbor i kvaliteta nego tica.

Link to comment
Share on other sites

ja posedujem Tica SR6007 masinice vec 6 godina, U principu su jake masinice, sto se vidi i po njihovoj tezini.

Nisu za daleka zabacivanja prema precniku spulne, mada staje dosta najlona. U Fishermenu se prodaju sa i bez rezervne spulne pa od toga zavisi i cena. U kompletu sam prvo kupio tri komada i posle par pecanja sam otkrio da mi jedna masinica ne namotava ravnomerno najlon kao druge dve.

Vrlo brzo sam otkrio da na nekim spulnama mi granicnik za najlon ako ga "klipujem" ostecuje najlon i desavalo mi se da mi pukne najlon, tako da to vise ne koristim. Ako niste primetili na rucicama za namotavanje su razliciti krajevi. Kad sam ja kupovao prodavac mi je rekao da navodno uz svaki komplet na dve normalne ide jedna sa zavrsetkom kao suza...ja sam se sa jednim drugarom menjao tako da imam tri iste rucice, jer je on dobio kontra kombinaciju...kasnije sam dokupio jos jednu da imam za rezervni stap i ustanovio da (i po oznaci se razlikuje ima jos jedno slovo) iako je slicna razlikuje se rucica...

Za ovaj drugi model ne znam kakav je, ali jesam razmisljao kasnije da li da ga kupim. Ipak sam uzeo BBLC koje su isto teske ali ipak se dalje zabacuje sa njima...

 

U svakom slucaju kad se odlucite dobro proverite ovo sto sam vam rekao da li su mane i ovog modela, uporedite sva tri komada...

Link to comment
Share on other sites

Rade drug peca vec 5 godina na divlje vode na te mashine.Shta sve nisu proshle.Mana kako kaze je jedino shto zna da zataji regulator bajta i da odjednom blokira freespool.Baca do 100 sa tim mashinama dalje mu i netreba hahahahaha.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...