Jump to content

Srbija Centar 5 Cup Mika Alas


Recommended Posts

kriza i to ga izgleda trese duze vreme

Jel si ga video sad za vikend tresu mu se ruke dok meri ribu to su prvi znaci,mada kod nas su morale da mu se tresu ruke od tone i kusur ;)
Link to comment
Share on other sites

1.CT carp buster

2.CT borca

3.CT nesa i srki

4.CT magicni

5.CT kudrecki manijaci

6.CT uros

7.CT barabe sa sela

8.CT banana man

9.CT aca miljakovac

10.CT valjevo barajevo

11.CT prijatelji

12.CT relex

Link to comment
Share on other sites

1.CT carp buster

2.CT kuba i njegovi klinci

3.CT nesa i srki

4.CT magicni

5.CT kudrecki manijaci

6.CT uros

7.CT barabe sa sela

8.CT banana man

9.CT aca miljakovac

10.CT valjevo barajevo

11.CT prijatelji

12.CT relex

 

sada se vec mnogo zakuvalo kule peca umesto ct borca jer ljudi ne mogu iz opravdanih razloga mada bi sa njima tek bilo pravo rokanje

mesta ima za jos jednu ekipu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1.CT carp buster

2.CT kuba i njegovi klinci

3.CT nesa i srki

4.CT magicni

5.CT kudrecki manijaci

6.CT uros

7.CT barabe sa sela

8.CT banana man

9.CT aca miljakovac

10.CT valjevo barajevo

11.CT prijatelji

12.CT relex

 

sada se vec mnogo zakuvalo kule peca umesto ct borca jer ljudi ne mogu iz opravdanih razloga mada bi sa njima tek bilo pravo rokanje

mesta ima za jos jednu ekipu

pa staa je bilo oce li vukovi da upadaju na listu

Link to comment
Share on other sites

Sada su mi organizatori ovog takmicenja javili da se TAKMICENJE OTKAZUJE navodno je razlog mali broj prijavljenih ekipa

Za vikend na jezeru je slobodno pecanje i svako ko zeli da dodje moze da rezervise kod Kuleta

Link to comment
Share on other sites

ovo je neozbiljno kupim dzak peleta kukuruz izrolam 7kg boila za ***, kao da neko misli da su pare za bacanje. a i mogao sam ici na drugu vodu sa drugarima. A sad mi stoje dve kante spoda dzaba. Oni koji nameravaju da otkazu kao sto su sad u zadnji cas 6 ekipa to uradile , trebali bi barem dve nedelje ranije da ZNAJU DALI CE DA PECAJU ILI NE. :diablo:

CT Relax

Link to comment
Share on other sites

izgleda da su se neke ekipe uplasile jake konkurencije.Pa lako je pecati protiv losijih a kad se prijave ozbiljne ekipe slabiji odustanu.Totalno neozbiljno
Link to comment
Share on other sites

izgleda da su se neke ekipe uplasile jake konkurencije.Pa lako je pecati protiv losijih a kad se prijave ozbiljne ekipe slabiji odustanu.Totalno neozbiljno

Nemoj tako da pričaš ako ne znaš zašto su neke ekipe odustale. Koje jake ekipe? što se tiče ct.relax potpuno si u pravu.
Link to comment
Share on other sites

mico87/--// neverujem da je neko odustao zbog straha koje bolji a ko losiji, i ja sam amater pa sam se prijavio za druzenje. Naravno i da postoji sigurno neki razlog kod neke ekipe za odustajanje od pecanja, dali zbog para ili neceg drugog, verovatno imaju dobar razlog za to. u krajnjem efektu i nebitno. A li mi je smesno da bas sest ekipa od jedanput odustane, i da niko nerazmislja malo o drugima.
Link to comment
Share on other sites

drugari mislim da netreba kriviti organizatora njemu je u interesu da odrzi takmicenje ali su krivci i nisu fer takmicari koji nisu sigurni i drze mesto do zdnjeg dana a verujem da bi se vise njih javilo ali kad vide popunjeno zaobidju. I sto se tice takmicenja neverujem da je nekoga strah ili bilo sta a i ako se nekom desio neki peh neverujem da se desio na pet ekipa istovremeno sto opet navodi da nisu fer i da takve treba nekako upisati na crnu listu i sankcionisati i kad su na listi na nekom drugom takmicenju treba im organizator otkazati na dan pre takmicenja i ubaciti rezernu ekipu. I saopstiti im da je to zbog toga i toga.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 meseca ove ekipe zauzimaju mesta na listi najavljenog takmicenja da bi 2 dana pred kraj odustali i to 6 ekipa u istom danu,kao da nisu znali kad je termin takmicenja.A sto se tice jakih ekipa jedna od najboljih u ovoj i prosloj godini su srki i nesa i neverujem da njih moze neko da pobedi na miki.Cast svim drugim ekipama al ovi su nenadjebivi
Link to comment
Share on other sites

Ja se sećam da ih je kule prošle godine pobeđivao. Tako da to što vrhunski pecaroši kao boban,šepecan,kule,Majić i mnogi drugi ne pecaju na ovoj vodi baš često ne znači da su oni najbolji. A i jadno je time se hvaliti,sa druge strane Srkiju i Neši svaka čast stvarno odlični pecaroši(kao i ovi koje sam gore naveo-tako da ne bi mogao nikoga izdvojiti od njih).Ne bi da pričam ovim putem ali ti ponavljam ponovo,ako ne znaš o nekim stvarima nemoj ni da pričaš bezveze.
Link to comment
Share on other sites

daj nauci me molim te.Ja koliko se secam prosle godine ih je jednom pobedio boban i jednom kule a oni njih ko zna koliko puta.Nebi da nekog uvredim ali mislim da na toj vodi nema boljih sto neznaci da su jednako dobri i na drugim vodama
Link to comment
Share on other sites

daj nauci me molim te.Ja koliko se secam prosle godine ih je jednom pobedio boban i jednom kule a oni njih ko zna koliko puta.Nebi da nekog uvredim ali mislim da na toj vodi nema boljih sto neznaci da su jednako dobri i na drugim vodama

Pošto vidim da nemaš pojma i moja ih je ekipa jednom pobedila,a pecali smo dva puta,i to ovaj drugi put smo zaboli ćošak kao i prvi put kada smo ih pobedili. Evo još malo da te naučim Majić je uvek bio prvi na toj vodi osim jednom kada su zaboli sedmicu. Ako ti još nešto nije jasno pa slobodno pitaj ima puno njih koji to znaju. Izvinjavam se svima ako je ovo izgledalo kao da se hvalim(inače to nikada ne radim),ali dečko ne zna baš puno a hvali se tuđim uspehom pa da mu objasnim.
Link to comment
Share on other sites

nisam se pohvalio tudjim uspehom vec sam pohvalio njihov uspeh a ti ako mislis da si toliko dobar stavi lovu protiv njih pa pecajte i onda ces da vidis de ti je mesto
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...