Jump to content

Carp Liga ,,kudos ,,pavlovci


Recommended Posts

Smorili ste sa Pavlovcima i pokvarili post organizatorima,otvorite novi,pa se tamo svadjajte. Kad znam sta sve rade na tom jezeru,ne bih im dinar dao,zato odem nedeljno na dva-tri sata,dva-tri komada,dosta. Hihihih :pivopija1:

Smorili ste sa Pavlovcima i pokvarili post organizatorima,otvorite novi,pa se tamo svadjajte. Kad znam sta sve rade na tom jezeru,ne bih im dinar dao,zato odem nedeljno na dva-tri sata,dva-tri komada,dosta. Hihihih :pivopija1:

znaci krades a?
Link to comment
Share on other sites

Ako je moje jedno pecanje na dva stapa kradja,naspram kilometar i vise mreza svaku noc,onda zovite policiju da me uhapsi. Sta bi bilo tek da znaju kako se to radi i kakav alat treba,u ligi bi pecali samo babusku :rofl: . Ajde,necu vise nista da pricam,posle me ljudi napadaju po ulici.
Link to comment
Share on other sites

Neso,batice,svi znamo da volis Pavlovce vise nego 'leba da jedes. Mogu druze da pecam svako takmicenje,ali ne zelim. DOD, to sto ces ti da pecas,nije legalno,samo to cu ti reci, ne pusta mene niko da pecam,ja sebi dozvolim,zato je dva-tri sata. Znao sam da ne trebam nista da pisem,sve teski ljudi,ne zna niko za salu.
Link to comment
Share on other sites

Neso,batice,svi znamo da volis Pavlovce vise nego 'leba da jedes. Mogu druze da pecam svako takmicenje,ali ne zelim. DOD, to sto ces ti da pecas,nije legalno,samo to cu ti reci, ne pusta mene niko da pecam,ja sebi dozvolim,zato je dva-tri sata. Znao sam da ne trebam nista da pisem,sve teski ljudi,ne zna niko za salu.

Šta ti to znaci da nije legalno? A pritom to Što ti nekog optužiŠ da vuče mreže a ne možeŠ to i da podkrepiŠ činjenicama to je mnogo ružno..... i odluci se sine da li pecaŠ tamo često ili si bilo samo jednom!!!!

A Što se tiče takmičenja skroz ti verujem da možeŠ da pecaŠ svako ali nećeŠ pa si naŠao ovde da trujeŠ narod!!!! :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Kad cujete za rec Pavlovci,svima vam se digne,idi druze pecaj,ja sam rekao zasto ja necu. Ne zelim da me neki ljudi pogresno razumeju,svaka cast Ljoti,Bosancu i ljudima koji pomazu u organizaciji. Ali necu da dam dinara onima koji pokusavaju da izvuku sto je vise moguce para iz tog jezera,jer znaju da ce ga kad-tad izgubiti. Ne zans ti druze za to,verovatno ti je u galvi samo nakaciti boilu i zabaciti,ali i to postujem.
Link to comment
Share on other sites

Pa ko te tera da daš dinar, nepeca se na ovom jezeru za dinar ti lepo put pod noge pa pecaj za dinar ima lepi moj mnogo jeftinijih jezera u tvom okruzenju. ;) Ah da zaboravio sam da ti kazem da sam jedan od onih koji pomazu u organizaciji pa ako mozeš molim te da prestaneš da pričas gluposti, a da mi se dize na Pavlovce okrenuo bih licno odgovorne na jezeru i isao bih da pecam na jezero ali ne na dva tri sata..... dva tri dana.......dva tri komada nego kada bi hteo i koliko bi hteo. 8)
Link to comment
Share on other sites

druze nije uredu da tako nesto pises po sajtu ako ti se nepeca nemoj pecati ligu,idi i dalje kradi ribu to si verovatno naucio od tvog ucitelja koji je to davno to radio tamo i na drugim vodama a pusti ljude da pecaju jer svi mi znamo sta su ti pavlovci i kako je bilo pecati na tom jezeru!jace vode u okruzenju nema a ko god da se usudi da organizuje tako nesto svaka mu cast!pozdrav
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pitali me ljudi hocu pecati,ja reko necu,i napisao zasto na forumu,ok,pogresio sam. Ali posto si bezobrazan,bicu i ja,objavi broj prijavljenih ekipa,naravno izbegavate,jer vas ima da stanete pod maslacak. Zavrsio sam sa prepirkom. Prelepa voda,zelim vam sve najbolje. :pivopija1:
Link to comment
Share on other sites

Ko je tebe pitao da li ti hoćeš da pecaš, koji si ti faktor da bi tebe neko jurio za pecanje, lepo je da čovek ima lepo mišljenje o sebi ali ti ga dečko pretera. U postu o jezeru Pavlovci si k...... kako se riba vadi mrezama i kako naplaćuju svoje plate preko toga tako da nisi ti upao u post samo da kazes sta mislis i da smiriš mene i DR. Rašu da se ne svadjamo ( pritom se u opšte nismo svadjali nego samo iznosili svoja mišljenja oko lige ). Ocigledno je da ti imaš nešto protiv tog jezera ili ljudi koji tamo rade pa s...... Mozda ti ne daju da pecaš ili šta već a ti bi voleo......ali ko će i da te pusti na jezero kad ti .........dva tri sata..........dva tri komada........
Link to comment
Share on other sites

U postu Jerezo Pavlovci moze da se napise sve sto se zna o tom jezeru,i ja sam napisao zato sto ZNAM!!! Imam protiv ljudi koji rade na tom jezeru,ne protiv organizatora takmicenja!!!!! JEL TI SAD JASNO PAMETNI COVECE??? Naravno da mi ne daju,ne daju nikome,ali onda je u inat lepse otici i upecati za zamrzivac. Kako si naporan,ne bih vise da se prepirem,ali ti nastavljas,nastavljas...
Link to comment
Share on other sites

Prijavljene ekipe za sada su:

 

1. CT MRKI - STARA PAZOVA - ZEMUN

2. CT RADIĆEVI TEŠKAŠI - RUMA - BEOGRAD

3. CT SIRMIJUM - SREMSKA MITROVICA

4. CT CIKLONI - RUMA

5. CT YUBA CARP - BEČMEN

6. CT VULINOVI TIGROVI - RUMA

7. CT KORMORAN - NOVI SAD

8. CT DRUGARI - RUMA - BEOGRAD

9. CT BIG CARP - RUMA

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...