Jump to content

Liver Atract I Liver Puder


Recommended Posts

ovde je imala rubrika gd da kupim ali posto su je ukinuli ja neznam gde bi postavio pitanje nego ovde . posto dolazim za bg za dve nedelje i trebam ove dve komponente a neznam gde bi kupio pa ako neko zna gde ima da se kupi neka mi napise, ako je problem reklamiranje firmi onda neka mi napise na pp gde da potrazim. ranije je djole to imao ispod pancevca a sad mislim da nema , pa ako moze pomoc da nebi lutao kad dodjem.
Link to comment
Share on other sites

jer koristi neko uopste ove komponente i dt tutu fruti i nemogu da verujem da 120 pogleda i niko nista ne odgovara- ocigledno postoji problem- cuvanja interesa- onda sam ja ocigledno pogresno razumeo cemu sluzi forum.
Link to comment
Share on other sites

ne znam da li ti bas treba to sve u praskastom obliku ili moze luiqvid ,

ima sbs luiqvid liver nekih 1300din, 250ml to mozes naruciti da ti dodje na kucnu adresu bez cimanja za bg , autosport ns...

takodje neku moji prijatelji su jurili te powder komponente za neko pecanje za pelagicevo i imali su problem da nadju te komponente,

to sto ti niko nije odgovorio ...pa mozda stvarno nema tih komponenti trenutno

 

vecina ljudi te komponente kupuje 1-2 godisnje (vec su ih kupili)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
oni te pudere i extracte iz jetre dobijaju nije mi jasno kilo jetre kosta 100 din 50g njihovog praha kosta 980 ? pa da ga prave u atomskim centralama nebi toklo kostalo ne razumum zasto tolikko kosta , licno mislim da deru , nikad ga nisam probao ali planiram da probam od sbs-a liquid liver :unknw:
Link to comment
Share on other sites

oni te pudere i extracte iz jetre dobijaju nije mi jasno kilo jetre kosta 100 din 50g njihovog praha kosta 980 ? pa da ga prave u atomskim centralama nebi toklo kostalo ne razumum zasto tolikko kosta , licno mislim da deru , nikad ga nisam probao ali planiram da probam od sbs-a liquid liver :unknw:

 

Liver puder,liver atract .... glas za nutru

Link to comment
Share on other sites

a cija je jetra u pitanju,svinjska,teleca,govedja... ????

jel se zna od koje je zivotinjke nutrin liver puder?

 

Od brze kamile burazeru moj :rofl: :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam ali jedan moj drugar je radio od svinjske jetre. Ja ga jako malo koristim u prahu bolje mi se pokazao u tecnom stanju ali znam da je prvo kuvao pa mleo masinicom za meso pa susio pa opet mleo par puta na blenderu dok nije dobio prah. Ko ga koristi u vecoj kolicini eto mu ideje pa nek sam proba da napravi malo experimentisanja nece da skodi :prijatelji:
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...