Jump to content

Baranda Juce


Recommended Posts

Bio sam juce na Barandi i neke stvari moram da prenesem kolegama. Zbog niskog vodostaja Tamisa jezero nije napunjeno vodom tako da je ima jedva nesto preko kolena. Platforme su sredjene. Riba radi solidno i pored jake zamucenosti vode. Ljudi koji rade veoma ljubazni.Bilo je i dosta fiderasa. i jos nesto moram da napomenem, obratite paznju na kablove koji vise sa bandera za osvetljenje, vrlo su nisko tako da se prilikom zabacivanja mogu dohvatiti vrhom stapa.Toliko za sada valjda ce biti bolje do sledeceg odlaska .
Link to comment
Share on other sites

takvo je stanje jos od prosle godine,i stalno konstatujemo da ce biti bolje kad god posetimo to jezero a to bolje nedolazi.pored kritika na racun gazde i dobronamerne savete za poboljsanje stanja,nista nije uradjeno da se stanje promeni na bolje.Nez nam za vas ali ja kada sam odlazio u barandu radnici su mi trazili da ostavim dva sarana do 5kg za restoran ko da ih nema u velikom jezeru koje sluzi za to-radnici su radili ono sto im je gazda rekao,

Inace su ljudi okej licno ih poznajem sve,cak i oni se neslazu sa politikom kako se to jezero vodi,ali sta ce ljudi tu zaradjuju platu pa nemogu bas da kazu sve sto misle.

Link to comment
Share on other sites

Slozio bih se sa Darkom ,sve je rekao. Upravo sam zbog toga i napisao sve ono. Rukovodstvo jezera treba da shvati ova nasa pisanija ozbiljno jer ovo cita stotine pecarosa a niko nece otici da peca u jezeru bez vode. AKO je problem ukljuciti pumpe onda ok.Ovakav nivo vode pravi problem i oko povratka upecane ribe jer nemoze da se meredovom dohvati do dublje vode pa se riba lupa i ostecuje. Steta za tako lepu vodu.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
bili smo u barandi za vikend jezero je napunjeno do vrha moze da se peca sa platformi riba je lepo jela u pocetku se javljao sitan a kasnije smo dobijali lepsu ribu najveci je bio oko 11 kg sve u svemu situacija na ovom jezeru je mnogo bolja nego proteklih godina.idemo tamo i sutra pa vam javljamo sta se desavalo. :pivopija1: :pivopija1: :pivopija1:
Link to comment
Share on other sites

obezobrazila se i tamo riba tri rakete pa pa r riba i sve tako . biili smo noc dan i imalismo preko 150 komada stim da smo od 12h do 5h spavali .sada su uslovi mnogo bolji za pecanje jezero je puno vode riba je dosta borbena iako je sitna ali smo imali i dosta lepih primeraka do 12kg . otidjite i napecajte se sve uzima nema odredjen ukus koji jede
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...