Jump to content

Carp Lider Liga "fazanerija" Ub 2012.


Recommended Posts

Pa mogao bi Veran da podeli neku rec sa nama kad ga toliko spominjemo! :unknw:

 

A ko je Veran?Kad pisete samo ime ocigledno ga znate,a mi koji ne,ne mozemo da pogadjamo ni carp team za koji peca!!! :help:

Link to comment
Share on other sites

Ne druze necu se sloziti sa tobom jer je Veran ubedljivo najspremniji i najiskusniji od ovih ekipa koje pecaju ligu. Iz svakog mesta na kom je pecao izvukao je maksimum, a to govori o znanju i spremnosti. pozdrav i jos jednom cestitke :good:

Sve cestitke za Verana i njegovu ekipu i ocekujemo ga na nekoj drugoj vodi u Srbiji posto se takmicenja odrzavaju i van Uba
Link to comment
Share on other sites

ljudi sve je slucajno neku kuglicu imamo za kojom saran poludi pa nemozemo da se odbranimo vazno je druzenje

E to je Veran kaze vazno je druzenje a x puta nije hteo da se druzimo do kraja!
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mozemo da se zezamo kolko hocemo ali rezultat posle tri kola govori da je izvukao maksimum.

Pa možemo da se zezamo ali mogu da potpišem ko stane na prvih par mesta + 12 ako se malo potrudi ulazi u plasman. Vučjak je imao sreće da dva puta stane na prva mesta i da je to jedini razlog zašto je prvi. Bizz Bizz,Duboki potok ,Donji Srem i još neke ekipe da mi ne zamere da su kojim slučajem dva puta vukli ta mesta i oni bi lagano bili prvi. Da mi ne zamere druge ekipe, za ove ekipe znam da su odlični pecaroši ali nisu imali sreće sa žrebom. Još jednom da ponovim da je to jedina stvar koja mi smeta sa ovim jezerom,pogledajte celu sezonu koja se mesta non stop ponavljaju u plasmanu. Protiv Đuke nemam ništa i isto ga tako pozivam (kao moj drug Mitar) da se družimo i na drugim jezerima.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ljudi sve je slucajno neku kuglicu imamo za kojom saran poludi pa nemozemo da se odbranimo vazno je druzenje

Jedino je muka sto ta kuglica izgleda pije vodu samo na Ubu,vec na nekim drugim jezerima kad se sudari sa nekoliko kuglica neretko gubi bitku. Ma bitno je druzenje
Link to comment
Share on other sites

Jbt, ovo je neverovatno! Mislio sam do malopre da su lovci i golubari "najgori", a koliko vidim sarandzije ih gaze samo tako ... "Kada je sujeta prisutna onda dolazi do gordosti, svađe."
Link to comment
Share on other sites

Mora se priznati da VUCIJAK na Ubu peca odlicno, našli su mamac, njihova voda-dobro je poznaju, koliko vidim imaju i srece pri zrebu i SVAKA CAST!!! Znam da ima jos ekipa koje su pecale ligu i koje su veoma jake, ali manjak srece je ucinio svoje!! NPR. DUBOKI POTOK je ekipa koja peca veoma dobro i na drugim vodama!!

 

U SVAKOM SLUCAJU SVAKA ČAST POBEDNIKU, A I OSTALIM EKIPAMA NA FER I KOREKTNOJ BORBI!!

Link to comment
Share on other sites

LJUDI MISLIM DA SA OVIM KVARITE TEMU I PREPORUČUJEM NOVU TEMU ZA I PROTIV VERANA

Dragane niko ne želi da kvari temu,samo sam prokomentarisao jezero. Što se tiče verana njemu svaka čast,znam da već dugo peca i to uspeŠno. Goranče mojne da se ljutiŠ samo smo rekli da bi voleli i tebe bar jednom da vidimo na nekoj drugoj vodi-naravno da se družimo :smile: :smile:
Link to comment
Share on other sites

Posto je problem da se i pomene ime velikana ja se ovim putem izvinjavam i vise necu komentarisati. Gorane jednoumlje je jako zajebana stvar i ne znam odakle ideja uopste da neko komentarise za i protiv Verana kada to nisam nigde spomenuo vec sam komentarisao na saljiv nacin nesto drugo. Molio bih administratora da mi obrise postove da ne kvarimo temu
Link to comment
Share on other sites

aiii bre, fatamorgana. Ama ljudi, Vučijak je odpecao dobro i tačka. Ko gubi ima pravo da se ljuti. I naravno da ima i drugih jezera... i što reče moj drug Caki..."ljudi odoste malo predaleko" ....
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Aman ljudi sta je sa vama,odakle vama ideja da sam ja pljuvao Verana. Nisam i nije mi bila namera. Nisam ni rekao da nije pecao na drugim jezerima vec sam komentarisao da ga dugo nismo videli na drugim jezerima i da se razumemo jednom za sva vremena ja nemam nista protiv Vucjaka i ne stvarajte vestacku atmosferu gde joj nije mesto. Kraj komentara s moje strane
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...