Jump to content

Rig Evolution


Recommended Posts

11. Majls pre zabacivanja uvek oštri vrh udice...

Aj', kao montaža deluje prekomplikovano izvedena i to bespotrebno.

Da li bi mister Majls mogao da odgovori čemu "turpijanje" vrha koji je prošao lasersko i hemijsko oštrenje? NOT! 8)

...tek tada mu sistem uliva apsolutno poverenje... Mis'im-ne mis'im :angel:

Jel peca neko na ove rigove? :rofl:

 

 

p.s.

Smiley:), ništa lično čovek al' od ovih silinih evolucija i komplikovanja jednostavnih (savršenih) stvari ponekad dobijem "ospice". Korak broj 11 me iznervirao opasno. :crazy: ;)

Link to comment
Share on other sites

11. Majls pre zabacivanja uvek oštri vrh udice...

Aj', kao montaža deluje prekomplikovano izvedena i to bespotrebno.

Da li bi mister Majls mogao da odgovori čemu "turpijanje" vrha koji je prošao lasersko i hemijsko oštrenje? NOT! 8)

...tek tada mu sistem uliva apsolutno poverenje... Mis'im-ne mis'im :angel:

Jel peca neko na ove rigove? :rofl:

 

 

p.s.

Smiley:), ništa lično čovek al' od ovih silinih evolucija i komplikovanja jednostavnih (savršenih) stvari ponekad dobijem "ospice". Korak broj 11 me iznervirao opasno. :crazy: ;)

 

 

opusteno, vidis da je nokte pojeo dok je dosao do koraka br 11 :D

 

elem, siguran sam da postoji voda/situacija u kojoj bih koristio ovaj rig, nash hobi se svodi na konstantna usavrsavanja/evolucije u nacinu pecanja. Pozdravljam sve nove ideje i eksperimente....tako da mi se i ovaj rig svidja, zato sam se samo nadovezao na Janetov post...a takodje i da svi vide kako se vezuje...

Link to comment
Share on other sites

Skoro pa da je iluzorno ista komentarisati na sliku #11 jer je RADE sve rekao! :good:

Na njegovoj udici je u sustini "D rig", i mogu da posvedocim da je u praksi vidno inferiorniji od "sliding ring" ili "anti blow back" sistema.

Ja ne ostrim udice pre zabacaja nego na vodu nosim i umanjenu (osvestanu) ikonu Troje Rucica i pre nego sto zabacim ostavim sistem na njoj izmedju 15 i 20 sekundi (zavisi od daljine zabacaja) i tek onda imam puno poverenje!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...