Jump to content

Carp Cup Pavlovci 2012 3-5 Avgusta


Recommended Posts

100 ljudi - 100 cudi :shok: (Isuse dozvoljeno je ulazenje u vodu radi hranjenja i zabacivanja do VRATA )

Ajde da vidim tog koji udje u vodu do vrata,hrani i zabaciva....kakva glupost....

Valda je dozvoljen ulaz u vodu za bolji i laksi prihvat ribe,a ne za zabacivanje....

Kod mijata mogu iznajmiti boce sa kiseonikom radi ispitivanja terena :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

100 ljudi - 100 cudi :shok: (Isuse dozvoljeno je ulazenje u vodu radi hranjenja i zabacivanja do VRATA )

Ajde da vidim tog koji udje u vodu do vrata,hrani i zabaciva....kakva glupost....

Valda je dozvoljen ulaz u vodu za bolji i laksi prihvat ribe,a ne za zabacivanje....

Ocigledno Gospodine niste shvatili poentu ,ali eto mi cemo ako bude trebalo da vam to licno objasnimo jednom prilikom.Bitno je da je shvatio Isus jer on ipak covek peca i to je naj bitnije u ovoj prici!Pozdrav VELIKI MAJSTORE! OD DANAS DOZVOLJENO I RAZVLACENJE OBAVEZNO PONETI GUME I OSTALA POMAGALA (SEKSUALNA)!

Link to comment
Share on other sites

Cemu to(gospodine i veliki majstore) mozda nisam dovoljno upucen i nesvatam te vase poente(mogo si i sinoc da mi objasnis mozes danas a ni sutra do tri nije kasno) ali za mene je to Smesno Glupo i Neozbiljno uci u vodu do vrata i zabacivati ili hraniti.... Moj komentar nije iz neke zlobe ili namere da ti miniram Cup,nego bas naprotiv zato sto cu mozda i pecati naravno ako vidim da tu ima ozbiljnosti oko organizacije.... Pozzz
Link to comment
Share on other sites

1.Drljan Darko

2.Kod Noce -Putinci

3.Basijana -Gricko

4.Zlatna Ribica-Majic

5.Vlada Krnjesevci

6.Pop UP-ruma

7.Nostradamus-Novi Sad

8.022-Sremska Mitrovica

9 prijatelji ruma

10 Dule becmen

Trenutno prijavljene ekipe , jos jednom vazna napomena za odrzavanje ovog takmicenja potrebno je naj manje 20 ekipa.

Link to comment
Share on other sites

Bogami dvadeset ekipa u ovo vreme ,malo tesko,bolje da nas Gricko nije prijavio ,vidim ja mnogi se poplasili kad su videli tandem i znaju da nemaju sanse pa odustali u startu :give_rose:
Link to comment
Share on other sites

Bogami dvadeset ekipa u ovo vreme ,malo tesko,bolje da nas Gricko nije prijavio ,vidim ja mnogi se poplasili kad su videli tandem i znaju da nemaju sanse pa odustali u startu :give_rose:

Hoce li proci dan da ti ne "prdis"!! Zahtevam banovanje Prde-smrde!! =@

Link to comment
Share on other sites

VAZNO SAOPSTENJE!

ZBOG MALOG BROJA PRIJAVLJENIH EKIPA OVAJ KUP KOJI JE BIO PRVOBITNO NAJAVLJEN SE NECE ODRZATI,ALI POSTOJI PREDLOG NEKIH TAKMICARA DA SE U ISTOM TERMINU ODRZI KUP POD NEKIM DRUGIM USLOVIMA.

UPLATA KOTIZACIJE 70 EURA PECA SE NA 6 STAPOVA I PECA SE ZA PEHARE I MEDALJE!

DO 25 OVOG JE PRIJAVA EKIPA UKOLIKO BUDE 20 EKIPA KUP CE SE ODRZATI U PROTIVNOM NE!

HVALA!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...