Jump to content

Pojedinacni Carp Cup Basiana


Recommended Posts

kotizacija za ovaj kup je 3000 din

- nagrade pehari za 1,2 ,3 mesto i naj vecu ribu

- peca se sa 4 stapa po pravilima lige

- okupljanje je 11-08 u 17h a pocetak u 18h

- peca se sektorski

- za sve informacije na broj 064-906-89-87 GRILE

Link to comment
Share on other sites

Pocetak treba da bude subota ujutro,kraj nedelja posle podne,da se peca 36 sati. Pecao bih ako nema nikakve pomoci drugih,iskljucivo sam,ali ja sam za opciju dati jops 3000 pa da bude malo ozbiljnije sto se tice nagrada. razmislicu :unknw:
Link to comment
Share on other sites

ajde neka neko objasni kad pocinje a kad se zavrsava takmicenje.

po ovome ako trraje 36 sati, a pocinje u subotu popodne onda ispada da se zavrsava u ponedeljak ujutro;

Koliko se ja secam prosle godine je pocelo u subotu ujutro i zavrsilo se u nedelju popodne sto mislim da svima odgovara, narocito onome ko radi u ponedeljak...

Link to comment
Share on other sites

Jebote izgleda da cu pobediti kao jedini na pojedinacnom kupu :rofl:

 

A kako se secam kup je i napravljen zato sto su uglavnom pecarosi koji dolaze na Basijanu trazili da se napravi tako nesto i da se vidi ko koliko vredi sam,a ne kad ima pet u ekipi,izgleda da kod nas sve ostaje na pricama.

A tamn sam mislio nesto nauciti gledajuci majstore kako to rade

Link to comment
Share on other sites

Evo mi smo odlucili zbog Milosa da nepecamo petak i subotu nego da pecamo samo nedelju nadam se da je to posteno od ekipe Ne volim ja to a to se odnosi i na jos par ekipa. Najvise bi se zahvalio ekipama za korektno pecanje i druzenje a to su ekipe Kobra,Maxi carp i Igoru iz St Pazove.
Link to comment
Share on other sites

Evo mi smo odlucili zbog Milosa da nepecamo petak i subotu nego da pecamo samo nedelju nadam se da je to posteno od ekipe Ne volim ja to a to se odnosi i na jos par ekipa. Najvise bi se zahvalio ekipama za korektno pecanje i druzenje a to su ekipe Kobra,Maxi carp i Igoru iz St Pazove.

Lep gest,nema sta :good:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo mi smo odlucili zbog Milosa da nepecamo petak i subotu nego da pecamo samo nedelju nadam se da je to posteno od ekipe Ne volim ja to a to se odnosi i na jos par ekipa. Najvise bi se zahvalio ekipama za korektno pecanje i druzenje a to su ekipe Kobra,Maxi carp i Igoru iz St Pazove.

Decko,ti imas velike probleme,javi se doktoru. ovo je pojedinacno,nema "MI" a sam verovatno ne bi znao ni mesto da izvuces,a ne da pecas

Link to comment
Share on other sites

Za tebe sam doktor za pecanje mesto mi je nebitno bitno mi je da pisam na koga hocu i kada hocu los si covek mnogo tako iskuliraj me vise da nebi isao ja stvarno kod doktora da te skinem sa mog k.... jer si mi se popeo na k.... vise nadji neke ljude u tvom rangu pa se sa njima prepucavaj iskuliraj vise mentolu nisam ti ja kriv sto sam ti uzeo pare nego ti sto neznas da pecas.
Link to comment
Share on other sites

Izgleda Peceni da su svi jaki na recima barem sto se tice pecanja, a kad treba stvarno da se pokaze znanje onda se dohvatis kompjutera i budes majstor,velemajstor.

Ima tu jedan cika NOca covek poceo da peca pre par godina,dosadile mu ribolovacke price u restoranu pa sada delje redovno sve nas sto kao znamo,i kad su culi da se on prijavio ljudi odustali.

 

A mozda je i prevelika kotizacija prolem, amozda i to sto u ekipama jedan zna da napravi bolu,drugi da baca raketu,treci da zabacuje stap,pa pojedinacno problem,inace ovo pricam o mojoj ekipi.

Da se neko nenadje prozvan

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma meni nista nije problem, ja bih samo da pecam, ali ima nas raznih...Moj drugar je prosle godine na pojedinacnom takmicenju izvadio stapove preko noci iz vode, da bi mogao na miru da spava i pored toga nije bio poslednji...meni se licno pojedinacno pecanje vise svidja jer se lakse izdrzi jedna neprospavana noc, nema na nikoga da se ljutis jer si za sve sam kriv...kotizacija nije velika...meni odgovara vikend pecanje, rezultat mi nije bitan niti nagrade... :unknw:
Link to comment
Share on other sites

Dobar ti drugar ide da spava na takmicenju ccccc,ja to nikad nebih uradio :diablo:

MOj majstore ,kako padne mrak ja se zabodem u sator i spavanjac do ujutro pa koliko god da mi pobegnu preko noci pokusam stici ,nekad budemo prvi,nekad u sredini jednom i zadnji,ali to je nebitno bitnije je lepo se druziti i zavrsiti pecanje relativno odmoran.

 

Malko sam isao i preko na takmicenja,nigde se nije desilo da neostanu sve ekipe na proglasenju pobednika,mozda ode jedna ili eventulano dve ali to je retko,a to su pecanja sa dvadeset ,trideset i vise ekipa.

 

Kod nas ako nisi bio prvi onda je sramota sesti sa ljudima i druziti se posle takmicenja,

 

Pecam ligu na Basijani,u mojoj grupi je jedino sigurna ekipa kod Noce za finale mi se sledeci put borimo,jer smo jednom bili zadnji jednom predzadnji tako da je totalna stiska za finale,ali isto tako ta ekipa je i jedina sigurna da ce ostati posle takmicenja bez obzira na mesto koje zauzme da se druzi popije koje pice i da se zezamo,a u drugoj grupi je BD Elite sto se tice druzenja.

 

Izgleda da su mnogi zaboravili zasto su dosli uopste na pecanje,na kraju od druzenja ispade rovoska bitka :help:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...