Jump to content

Misljenje I Iskustva Rt Desperado Spod 12Ft 4.5Lb


Recommended Posts

Hteo bih da kupim neki spod stap. Naravno posto mi prioritet nije extra kvalitet treba mi nesto prosecno. Neki od tih jeftinijih spod stapova je ovaj Desperado spod stap.

Zanima me dali je neko koristio isti i kakva su iskustva sa njim. Znaci ne treba mi da baca preko 100m ako ne moze, ako moze super. Posto imam stapove sa kojma pecam i koji ne mogu preko 100 nije mi za sada prioritet ni ovo da baca preko 100.

Ukoliko imate predlog mozda za neki bolji a u rangu tih cena do max 40-50 evra bio bih zahvalan.

Link to comment
Share on other sites

Rado bih ja svratio ali nemam vremena, radim dosta, treba da zavrsim neki objekat do 17.8. Do tad nema pecanja... nema drustvenog zivota... nemam vremena ni da spavam... Kad to prodje nadam se da cu moci da odem na par pecanja, ko za bedak ja kupim 10 karata za adu safari na nekom popustu i samo sam 2 iskoristio i to sam od te dve jednu castio kolegu... :(
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Juce sam testirao pomenuti stap, uz jako teske uslove na vodi, vetar me urnisao koliko je jak bio. najlon 0,30 shock 0,30 upredenica i ugo raketa i jos neka koju sam kupio za 300 din. Ja sam zadovoljan kako se stap pokazao za ono za sta meni treba.

- Tehnika zabacivanja mi nije jaca strana to tek treba da izvezbam i mislim da ce moci jos dalje da ide, zatim mi masinica nije neka long cast vec cetvorka obicna.

Sve u svemu ok je za sada. Kad ga budem koristio vise mocicu neku bolju ocenu da dam. Ovako sam bacio 10ak raketa i to je to za sada.

Mada me i po malo strah pri zabacivanju da ce nesto da pukne jer je puna raketa dosta teska

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...