Jump to content

Riblja Brasna


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
imas zamenu za to sto ti hoces a to je Ekofish Meal toj je ustvari biljna zamena za riblje brasno radi ga firma u Obrenocu BIOPROTEIN moze da se kupi u njihovom diskontu.Da ti nebi prepisivo ceo tekst bitno je da je testirano i moze da ti da dobre rezultate u tvom mixu koji naravno sam budes kreiro.Vrlo je ukusno i lako svarljivo ima minimum 60% proteina esencijalnih aminokiselina,sojinog ulja,lecitina,minerala i vitamina rastvorljivih u mastima.Usvakom slucaju procitaj tekst na www.bankom.co.rs o ovom proizvodu i posle ti nece biti tesko da zakljucis da svi mi ustvari koji volimo da cackamo po receptima i pravimo boile moramo da trazimo jeftine komponente jer sirotinja je i bogu teska i mora da se stedi da bi imo :hi:
Link to comment
Share on other sites

imas zamenu za to sto ti hoces a to je Ekofish Meal toj je ustvari biljna zamena za riblje brasno radi ga firma u Obrenocu BIOPROTEIN moze da se kupi u njihovom diskontu.Da ti nebi prepisivo ceo tekst bitno je da je testirano i moze da ti da dobre rezultate u tvom mixu koji naravno sam budes kreiro.Vrlo je ukusno i lako svarljivo ima minimum 60% proteina esencijalnih aminokiselina,sojinog ulja,lecitina,minerala i vitamina rastvorljivih u mastima.Usvakom slucaju procitaj tekst na www.bankom.co.rs o ovom proizvodu i posle ti nece biti tesko da zakljucis da svi mi ustvari koji volimo da cackamo po receptima i pravimo boile moramo da trazimo jeftine komponente jer sirotinja je i bogu teska i mora da se stedi da bi imo :hi:

 

A najbitnija stvar shto mirishe kao i riblje brashno i atrakuje kao i riblje brashno.?????

dajte molim vas zamjena u smislu proteina moze biti a zamjena za ribinog brashna ni u kom slucaju.Ima puno stavri u ribinom brashnu koje sluze za atrakt prirodni.

Shto se tice sirotinje u mlinovima stocne hrane prodaje se riblje brashno do 65% proteina i je veoma jeftino al je opet ribino brashno.

 

Aj ti blago meni umesto leskovacke pljeske od cistog mesa jedi sojinu cistu zamjenu za meso i ubedi me da je isto.Isto je samo proteinski i kaloricno.NIshta ama bash nishta nema dopirnih stvari jedno sa drugim.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Hvala Bobane u svakom slucaju snasao sam se (ne bas BG i okolina ali sve se moze kad se hoce) , uzeo sam brasno u Kicacu pored NS

firma Agrix Kisac imaju sajt (google mada nije bas azuran cene ne odgovaraju trenutnoj vazecoj) , 230 dinara lepo brasno bez djubreta ne mora da se prosejava, na etiketi je pisalo 67% proteina,ostalog se ne secam ako nekog zanima mogu da vidim na drugoj neotvorenoj kesi

Uglavnom imaju maloprodaju ali ne salju postom posto im se 'ne isplati' kako mi rekose :unknw: ...

Link to comment
Share on other sites

Ako se pogleda tablica,http://www.bankom.co.rs/doc/ogledi/sr_analiza_ekofishmeal.pdf nimalo nije lose tj cak naprotiv kao zamena je sasvim ok!Jedino je stvar izbora i mogucnosti nabaviti bolja i kvalitetnija brasna sto nije svima dostupno ili zbog cene ili nemogucnosti kupiti kod nas!

Najskuplje je kad nema!

Link to comment
Share on other sites

Bobane ni na kraj pameti da me uvredish il da prekrshish pravila josh manje banovanje.Svi imamo prava na svoje mishlenje i ja nemam nameru da se prepucavam mozda tako izgleda.

 

Nisam naucnik necu ni biti al sam ribolovac koji sedi na vodi dosta dugo i za razliku od nekog koji experimentishe ja praksiram na vodi.Svaki proizvod ce naci svog kupca.Medjutim prvo je njihova grshka reci zamjena za ribino brashno jer ribino brashno nije samo sastav.Neznam dal si me shvatio u prethodnom postu.Nekazem da ne valja nego da kao naziv nemoze da bude zamjena

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...