Jump to content

Полицијско Такмичење ''живача'' 26/27.09.2012.


Libe

Recommended Posts

Predlazem da se racunaju i babuske, lakse cemo saznati ko je pobednik!! Pre 3 godine smo pecali takmicenje na Tvrdenjavi, 24h, 6 stapova, 12 ekipa! Pobednik BRIGADA sa jednom ribom od 3kg!! Voda je zaista bila prelepa, ali nije bila za ovako nesto! U granju i mulju sam ostavio jedno 20 sistema!! Lepo je sto se organizuje na nekim drugim vodama, ali mislim da nije bas ni svaka voda za takmicenje!! Verovatno se mnogi nece sloziti samnom, ali to je moje misljenje!! Ja volim da pecam, pecam na Savi (bezuspesno) ali mislim da za takmicenja treba birati vode na kojima nema puno mulja, granja, panjeva i sl, a gde ima dosta ribe!!

NPR MIKA, FAZANERIJA, DEBELJACA...

Mozda sam u zabludi, videcemo!!

 

Jbg ,ne ulaze se mnogo u tvrdenjavu zato i nema toliko puno ribe kao na komercijalnim revirina. Ali sto da ne bude za takmicenje? Ja mislim da je to veci izazov pecati na takvom terenu . Pa onda nek se takmicari pomuce da upecaju tog sarana ,dva kako bi pobedili. Tvrdenajva je jedno od mozda najlepsih jezera u okolini beograda,divljina ali osiromasena . Tu bi mozda radio maraton od 100 h .

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Za mog prijatelja Koleta obezbedjeno je manje jezero 2x2 metra i ubaceno je 150 komada babuski kako bi mogao da upeca nesto i dobije pehar najveci babuskar))))

a mi idemo dalje

 

15. Barajevo

16. Beli Potok

17. IJ 92

18. SAJ

Link to comment
Share on other sites

Devetka je tu peca iz prikrajka iz zbunja)))))

 

Bravo Simke na njih sam zaboravio al oni su dobili pozivnicu, izgleda da bojkotuju UP)))) sto nije dobro, pitaj Koleta kako je proso zadnji put kad je bojkotovao))))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E nemoz covek da se ne nervira FSS je zakazao danas utakmice 1/16 finala Kupa Srbije za 26.09.2012. godine sa pocetkom u 16,00 casova

 

OFK - Sloga Kraljevo

Partizan Proleter NS

Teleoptik - Javor

Radnicki N -Zvezda

Timok - Rad

Bezanija - Jagodina

Cukaricki -BSK

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...