Jump to content

Zivaca


Ljupche9

Recommended Posts

Jezero je super, mesta u trsci su prelepa, hlad, trska, trava, prisupacno!!!! Lepota od vode sto se tice ambijenta!! Sto se tice ribe, ocena-dupla 0!! Mislim da tamo vise nema ribe, odnosno njena kolicina je svedena na minimum!!! Pecas ceo dan i ako imas ribu, nije veca od kilo, a i nju mozes da odneses kuci!! Mislim da je vlasnik upropastio jezero time sto je dozvolio da se riba nosi kuci!! Za brzu zaradu, je dozvolio da se odnese i pokrade riba i unisti onako lepa, skoro divlja voda!! Stvarno mi nije jasno ko jos moze da ode tamo i peca!! Mislim da je ta voda, ako se nesto ne promeni -ZAVRSILA SVOJE!!!

PRAVA STETA, SAVESNI LJUDI SU OD ONOGA ZA KOJU GODINU MOGLI DA NAPRAVE CUDO!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Kolega mi kaze da Zivaca ponovo lepo radi ali izgleda ima neki problem sa ribom. Ako neko zna sta je u pitanju molio bih da pojasni.

 

 
 

http://i41.tinypic.com/b9ixx0.jpg

Mislim na one rane po ribi, i ostali sto je izvadio su osteceni. Imaju zive rane po telu.

Link to comment
Share on other sites

Kolega mi kaze da Zivaca ponovo lepo radi ali izgleda ima neki problem sa ribom. Ako neko zna sta je u pitanju molio bih da pojasni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mislim na one rane po ribi, i ostali sto je izvadio su osteceni. Imaju zive rane po telu.

Rane od mresta

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 11 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Koliko sam upucen nikakvog poribljavanja nije bilo.....cena bi trebalo da je ostala ista ali i to je mnogo. Odavno ne idem na Zivacu iako nemam ni 5km do nje. Becmen je sada mnogo bolji izbor

Link to comment
Share on other sites

Nisu meni jasni ti vlasnici tako lepih revira primer Zivaca,jos gora situacija Slezen ovde kod mene..uz ovoliku ekspanziju saranskog ribolova i toliko ovaca za sisanje(da se niko ne uvredi,ali jesmo),samo dobro da se poribi krupnijom ribom i eto para ko salate,oni kao da ne vole pare..svuda u okolini nicu reviri samo kod nas nista..
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...