Jump to content

Okuma Coronado 65


Recommended Posts

Imamn tri komada Okuma Coronado 65, ali nemam predstavu o kvalitetu istih mašina, a i ne proizvode se više? Molio bih za mišljenje, da li da kupujem jače štapove ili da prodam ove, i pošto...Imam 3 komada Rod Hutchinson Legend 2.75 lb, pa mi nekako ne idu u par...
Link to comment
Share on other sites

masine po slikama, plasticne,nekako slabe, male ako je ova. za takve stapove trebaju bolje, sad koliko imas da se pruzis drugo pitanje,,,

 

 

 

http://www.buyfishingstuff.com/okcoronado.jpg

Link to comment
Share on other sites

>Nikako, moj Srle, ovo su ljute gvožđušine, imam i slike, al zasad numem da ih metnem, s ovima možeš utamaniti konja ako ga trefiš u glavu, baš sam to i hteo da kažem da su preteške i preglomazne za Legende 2.75 lb
Link to comment
Share on other sites

Racho poštovanje, piše u tehničkim karakteristikama za Coronado 65 da su telo i rotor od grafita. Špulna, mehanizam i ručica su od metala. Ja bi lično te 2.75 štapove zadržao i uzeo malo robusnije mašine sa jačim prenosom.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Okuma Coronado 65 su nenadjebive masine!

Ja sam ih kupio 2004 i dan danas su bukvalno kao nove,nema habanja,nema nista,jednostavno neunistive a po meni i jako lepe!nije fensi masina ali trenutno bolja od vecine masina koje se mogu kupiti....

Link to comment
Share on other sites

Izuzetan kvalitet,kise,blato,pesak,morska voda,padovi,ma sta ne sve a cak ni slova se nisu izlizala....ladno bilo kakvu ribu kad uhvatis nema potrebe da je vuces stapom,samo drzi jako i motaj rucicu masine:D
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izuzetan kvalitet,kise,blato,pesak,morska voda,padovi,ma sta ne sve a cak ni slova se nisu izlizala....ladno bilo kakvu ribu kad uhvatis nema potrebe da je vuces stapom,samo drzi jako i motaj rucicu masine:D

 

Xaxaxaxa ne preteruj :)

Link to comment
Share on other sites

Izuzetan kvalitet,kise,blato,pesak,morska voda,padovi,ma sta ne sve a cak ni slova se nisu izlizala....ladno bilo kakvu ribu kad uhvatis nema potrebe da je vuces stapom,samo drzi jako i motaj rucicu masine:D

 

Iz nekog razloga ne prihvacene ali odlicne!

Mnogo muzike za te pare,stari model koji se mozda i ne proizvodi vise.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...