Jump to content

Fabrika Vrhunskih Stapova


Dax

Recommended Posts

Oni su slike prekopirali sa FS sajta mamicu im zutu, sad se vidi, ko zna sta se sve skriva ispod stvarnosti te firme. 8)

 

Naravno da se svašta skriva, ne samo ispod te firme, nego i ispod celog tog sajta i kineskog tržišta.

Čitao sam na forumu ovog sajta (Made-in-china.com) prijavu prevare za Fox pištalice gde je lik poručio 5 kompleta za 1000USD misleći da će na brzaka obrnuti kintu a kad su mu stigle umalo se nije šlogirao koliko nema veze sa Foxom.

Link to comment
Share on other sites

Da se ti štapovi zaista prave u UK od 0 koštali bi mnogo para, zar ne? Pričam iz ugla mušterije, prosečnog pecaroša koji kupi opremu i peca dok se ne raspadne. Voleo bih da mogu da uzmem u ruke "Free Spirit" UK i "Free Spirit" Weihai Elite Carbon... i otpecam par puta u stilu Gangnam style :) Ostaje samo nagađanje rekla-kazala. Ovako online mi liči na "Mythbusters" :)
Link to comment
Share on other sites

FS se i pravi u Kini mozda gresim. E sad jedino ako je kinez uvalio englezima pa radi sa strane, ili ti salje neki potpuno drugi stap a ti mislis da dobijas his200. Inace za his 13 3,5 lbs smatram da je odlican stap, meni licno najbolji univerzalni stap koji sam imao prilike da drzim i vadim ribu.
Link to comment
Share on other sites

Nista protiv FS ali sta znaci sto prodaju najvise?Wolksvagen proda mnogo vise automobila po belom svetu,vise nego Ferrari i Lamborghini zajedno ali su i dalje Lamborghini i Ferrari to sto jesu.

To kralju
Link to comment
Share on other sites

'Na slici 'Weihai' gledas u sliku sa FS sajta i citas text njihov.

 

U ovu pricu ni Nesa ne veruje :)

 

A ko je reko da verujem,naravno da ne mislim da se FS pravi u Kini.Ali da li mogu da naruce Kinezi Toray blankove i da oni budze kopije FS-a? To mislim da mogu.Mene je malo isprovociralo tvoj odnos prema firmama koje su i te kako ozbiljne a ti ih nipodastavas,bar mi je tako isgledalo u tvom postu,a ja bas :air_kiss: Century i kao sto tebi :boc: kad neko :bad: po FS-u tako i meni :boc: za Century. :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Toray nije blank nego carbon i moze svako ko ima mnogo para da ga naruci,Izrada blankova je sasvim neshto drugo,Znaci 3k wowen carbon je nacin plecenja carbona to neznaci da je carbon od istog kvaliteta.Sad je na pazaru preplavljeno od na oko gledano isti carbon-citaj isto plecenje carbona ne i kvalitet.CAk ti i buz barovi swingeri shto josh ne rade od lepljive lente 3k plecenje.

 

Uzmite u tackle boxu i narucite FS lite provodnike koji ima iskljucivo ova firma i niko drugi,narucite zadnji drzac i carbon fuji rolerhulter pa izadje vishe od 150 jura be blanka,bez radne ruke da se sve to sredi kako treba.NEznam dal ste imali priliku da vidite te shtapove al FS je poim za idealnost u izradi u svemu,a kinez ti prodaje sve to za 80 dolara

 

malo smeshno

Link to comment
Share on other sites

Ja se uvjek nagnem koliko treba Otto nego shto nashima treba jedan tekst i da sve poveruju u to.Uspeo je jedan covjek i ovde(koji vishe ga nema i u Hrvatskoj (i tamo ga nema) sad je u srbiji na vukove pa pokushavaju i ovde istu stvar.

Ako smo mi balkanci za prevare prvi neznaci da svako zivi radi

Link to comment
Share on other sites

Ja se uvjek nagnem koliko treba Otto nego shto nashima treba jedan tekst i da sve poveruju u to.Uspeo je jedan covjek i ovde(koji vishe ga nema i u Hrvatskoj (i tamo ga nema) sad je u srbiji na vukove pa pokushavaju i ovde istu stvar.

Ako smo mi balkanci za prevare prvi neznaci da svako zivi radi

Nista ja nisam razumeo :unknw: Stali je pesnik hteo sa ovim textom reci :help:
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne pokušava se na Vukovima ništa Jane, nego se otvoreno priča o svemu. Mogu da ti kažem iz prve ruke jer sam urednik na istom. Nema teorija zavere. Mušterija je uvek u pravu. Kada ima kod sebe fiskalni račun i overenu garanciju. 8) Edited by exyucarp
Reklamiranje - Restricted
Link to comment
Share on other sites

A ko je reko da verujem,naravno da ne mislim da se FS pravi u Kini.Ali da li mogu da naruce Kinezi Toray blankove i da oni budze kopije FS-a? To mislim da mogu.Mene je malo isprovociralo tvoj odnos prema firmama koje su i te kako ozbiljne a ti ih nipodastavas,bar mi je tako isgledalo u tvom postu,a ja bas :air_kiss: Century i kao sto tebi :boc: kad neko :bad: po FS-u tako i meni :boc: za Century. :pardon:

 

Sad sam siguran da nisi razumeo.

 

Na kraj pameti da nipodastavam,naprotiv. Naveo sam iskljucivo firme koje smatram jedinom ozbiljnom konkurencijom kvalitetom (ajde jednim delom i Daiwa). Cinjenica je takodje da Bond prodaje vise stapova od njih, a poenta moje price je da kad bi prica kineza bila takva kakvom je predstavljaju, i jos za te novce koliko kazu, najlakse bi bilo bilo kome ko se bavi proizvodnjom ili prodajom stapova da za smesne pare kupi proizvod koji se ludacki prodaje.

Samo to. O Century-ju, Daiwi, Harrison-u :good:

Verovatno ni ne znas da je prvih 20tak kompleta Century stapova ikad, u Srbiju doslo bas preko mene.

Takodje, moje licno uverenje je da sam tek sa Spiritima napravio korak vise. ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad sam siguran da nisi razumeo.

 

Na kraj pameti da nipodastavam,naprotiv. Naveo sam iskljucivo firme koje smatram jedinom ozbiljnom konkurencijom kvalitetom (ajde jednim delom i Daiwa). Cinjenica je takodje da Bond prodaje vise stapova od njih, a poenta moje price je da kad bi prica kineza bila takva kakvom je predstavljaju, i jos za te novce koliko kazu, najlakse bi bilo bilo kome ko se bavi proizvodnjom ili prodajom stapova da za smesne pare kupi proizvod koji se ludacki prodaje.

Samo to. O Century-ju, Daiwi, Harrison-u :good:

Verovatno ni ne znas da je prvih 20tak kompleta Century stapova ikad, u Srbiju doslo bas preko mene.

Takodje, moje licno uverenje je da sam tek sa Spiritima napravio korak vise. ;)

 

Pogresno protumaceno sa moje strane. :good:mada bih pre dodao stari Greys umesto Daiwe,moje licno misljenje.

Link to comment
Share on other sites

Na jedan MK forum vodila se ozbiljna diskusija.Covek je doneo tri takva stapa svi razlicite librazePozvao je sve ljude koi se razumeju i imaju FS da pogledaju stapove uzivo i uvere dali je to FS ili je fals.Niko nije hteo ni da razmisli,a ne da pogleda...neznam zasto.....I da pojasnim nije tvrdio da je to FS stap,nego da je FS izradjen od isti takav blank.Sto je istina ja neznam,ali neznate ni vi sigurno.

Neko je napravijo matematiku primer da se uzme taj blank i na njega namontira orginalna FS oprema opet bi cena izasla 250+evra

Evo i par slika

 

http://i50.tinypic.com/8y89e9.jpg

http://i47.tinypic.com/2lig907.jpghttp://i45.tinypic.com/2afz9ex.jpg

Link to comment
Share on other sites

Samo je jedna cinjenica ipak svi mi provedemo vise vremena na nadam se udobnoj stolici, nego sto stap drzimo u ruci :-). E sad kad smo kod fs-a, moram da pitam Nikolu, zasto Bond svaki stap pre prodaje ne testira sa masinom i olovom, jer prica se da ima dosta fabricke greske i pucaju. Recimo meni licno fs 13 3,5lbs mozda je i najbolji stap na svetu, ali se plasim da ga kupim. Mislim da kompanija proizvodi vrhunsku opremu ali pravi gubitke zbog jednog koraka manje u poslovanju. Ali svaka cast za promociju na adi u srbiji, to im je veliki plus i pozitivna inicijativa sto druge kompanije i uvoznici ne rade, bar ne u srbiji.
Link to comment
Share on other sites

Samo je jedna cinjenica ipak svi mi provedemo vise vremena na nadam se udobnoj stolici, nego sto stap drzimo u ruci :-). E sad kad smo kod fs-a, moram da pitam Nikolu, zasto Bond svaki stap pre prodaje ne testira sa masinom i olovom, jer prica se da ima dosta fabricke greske i pucaju. Recimo meni licno fs 13 3,5lbs mozda je i najbolji stap na svetu, ali se plasim da ga kupim. Mislim da kompanija proizvodi vrhunsku opremu ali pravi gubitke zbog jednog koraka manje u poslovanju. Ali svaka cast za promociju na adi u srbiji, to im je veliki plus i pozitivna inicijativa sto druge kompanije i uvoznici ne rade, bar ne u srbiji.

 

A gde se to prica??/ Ja ga koristim 3 godine i nema mane.Koriste ga neznam koliko ljudi i nema mane.Shto se tice lomljena sve moguce firme su polomili,Polomili i full metale.A meni je jedan jedini reper pogledaj na ebayu,kod nas il bilo gde oglase polovnih videcesh koji se shtap najmanje prodaje od svih velikih firmi a to je FS i njemu najmanje pada cena od svih vrsta shtapova

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...