Jump to content

Cunami


nesa

Recommended Posts

Cestitamo na opstanku. Ovo je najveca pobeda Partizana u poslednje 2 godine. A nekada ste bili klub... Sad vam je najveci uspeh pobeda u nevaznoj utakmici za nas. Neka tako bude jos 100 godina, nemam nista protiv.

Ako pratis kosarku znas ti da je ovo bila veoma bitna tekma za vas,nije sve jedno da li cete biti treci ili drugi.Ova pobeda nije najveca,najveca je ona sa 41 razlike,ali je najsladja ikada za mene.Pustili ste nas nema sta hahahahahaha.

Link to comment
Share on other sites

Ako pratis kosarku znas ti da je ovo bila veoma bitna tekma za vas,nije sve jedno da li cete biti treci ili drugi.Ova pobeda nije najveca,najveca je ona sa 41 razlike,ali je najsladja ikada za mene.Pustili ste nas nema sta hahahahahaha.

Srecan vam ostanak u ligi! Hahhhahahaha

Link to comment
Share on other sites

Hahhahahahahah Zemuncanine dugo te nije bilo u ovoj temi?! A da pa nisi ni imao razloga hahahhahahahha

Prijatelju pa ja ne mogu da verujem da klub sa tako velikom tradicijom od 18 meseci i sa velikim strucnjakom svedskog renomea Radonjom zvanim SUPAK moze da izgubi od ovakvog Partizana. :shok:Srecno i vama sa Cedevitom,

Link to comment
Share on other sites

http://images2.kurir.rs/slika-620x419/grobari-nebojsa-covic-foto-kurir-sport-1453756507-831601.jpg

 

http://images.kurir.rs/slika-724x489/grobari-derbi-basket-covic-foto-kurir-sport-1453755430-831585.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pratim ja kosarku i to mnoogo, zato i kazem da nam je nebitna. Hranite sujetu, necete jos dugo. Cedevitu cistimo u maksimum 4 utakmice, ko god imao prednost domaceg terena. To sada potpisujem i prihvatam svaku vrstu opklade. Dobili ste, sve ok, izasli ste sa vise zelje i energije, sto ne treba da cudi s obzirom na nas ritam utakmica. Nas u petak ceka mozda i najvaznija utakmica u sezoni, ako dobijemo, velike su nam sanse za Top8. Jos jednom cestitamo na opstanku(koji doduse jos nije siguran)

P. S. Kmecanje je vas fah, mi smo i kad smo bili na dnu cutali, trpeli i igrali. Nismo, srecom, imali debelu narikacu za trenera. ;)

Link to comment
Share on other sites

I mi smo igrali evroligu godinama i bili u istom takvom ritmu pa smo vas teslacili redovno sa 20-30 razlike,nema izgovora.Debela narikaca je frustracija za vas,bolji je ovaj buljavi vas veliki strucnjak.Za razliku od vas mi nikad nismo ispali iz aba lige a vi jeste,a da niste kukali nije istina,kukali ste ko ranjene mecke i jos kukate.Kad ste vi culi od nas da smo vas pustili iz nekog razloga?Institucija to sebi ne sme da dozvoli za razliku od kluba iz predgradja,Coviceva prcija privatna a zna se ko je on.

13 uzastopnih titula je pojam pa kako god vi to izvrtali,nemoguce da su sve vlasti namestale za nas.

 

Aj jedan vic.

 

Koliko navijaca zvezde treba da bi se zamenila pregorela sijalica?

Nijedan

Oni se svi skupe ispod nje pa se secaju kako je sijala devedeset prve. ;)

Link to comment
Share on other sites

http://images2.kurir.rs/slika-620x419/grobari-nebojsa-covic-foto-kurir-sport-1453756507-831601.jpg

 

http://images.kurir.rs/slika-724x489/grobari-derbi-basket-covic-foto-kurir-sport-1453755430-831585.jpg

Волим Земун, Офк-у, Рад Олимпиакос и Звезду, Баш ме брига за њих све јер ја живим од тебе, Партизане плати ме...на на на на

Link to comment
Share on other sites

Polako,nema zurbe za sijalicu,videcemo kolko ce te trajati,nemoj da bude ko u vaterpolu,nemaju ni bazen vise pa ih pustamo kod nas da treniraju i obezbedimo im spasioce na svakom treningu da se ne podave,

Link to comment
Share on other sites

Волим Земун, Офк-у, Рад Олимпиакос и Звезду, Баш ме брига за њих све јер ја живим од тебе, Партизане плати ме...на на на на

Koliko vam je ono strpao u tri utakmice?Aliii ipak ste vi osvojili pehar tada-ukrali ga navijaci hahahaha kakva bruka.

Link to comment
Share on other sites

Pratim ja kosarku i to mnoogo, zato i kazem da nam je nebitna. Hranite sujetu, necete jos dugo. Cedevitu cistimo u maksimum 4 utakmice, ko god imao prednost domaceg terena. To sada potpisujem i prihvatam svaku vrstu opklade. Dobili ste, sve ok, izasli ste sa vise zelje i energije, sto ne treba da cudi s obzirom na nas ritam utakmica. Nas u petak ceka mozda i najvaznija utakmica u sezoni, ako dobijemo, velike su nam sanse za Top8. Jos jednom cestitamo na opstanku(koji doduse jos nije siguran)

P. S. Kmecanje je vas fah, mi smo i kad smo bili na dnu cutali, trpeli i igrali. Nismo, srecom, imali debelu narikacu za trenera. ;)

Zaboravih,kolko pratis kosarku govore te cetiri utakmice u kojima cistite Cedevitu u polufinalu i nudis opkladu.Prihvatam opkladu,cetiri utakmice nece biti sigurno posto se polufinale ove godine igra na dve dobijene,jbg :pardon:

Link to comment
Share on other sites

A guglao si, priznaj! :) Zabiravio sam na taj detalj, priznajem. Neviđena glupost, ali bez obzira, u tom slučaju ne više od tri utakmice.

P. S. Previd je jer vise pratim Evroligu ovih dana, pa zato. Razumem sto ti znas sve o ABA, kupu, KLS-u, Kupu Ekrema Jevrica i to. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...