Jump to content

Cunami


nesa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Trebalo bi uvesti neku zakonsku Uredbu, u stilu Nacionalnih dodataka, penzija i sl, za zasluge timova u oblasti sporta i slicno.

Doduse samo JEDAN tim bi za to konkurisao, a i nije ravnopravna borba jer samo jedan TIM postoji, ostalo su timcici.

Drugo, uveo bi posebnu uredbu da samo pominjanje imena Crvena Zvezda, bude nagrada..........

A ovi sto je pominju u bilo kojem drugom kontekstu........ma Goli otok, odma..........ha ha.

Link to comment
Share on other sites

Biseru ja sam tebe do sada smatrao za ozbiljnog coveka,a sada vidim da si i ti upao u TEORIJU ZAVERE o Zvezdi. Aman ljudi sto vas toliko zulja to sto Zvezda posle toliko god ima uspeha u kosarci?! Izgleda da ste navikli da se godinama u nazad prica samo o uspesima Partizana u kosarci,pa sad vam ovo para usi!

Link to comment
Share on other sites

Auuuu Gorane, pa totalno kontra shvaceno, citaj to bre pazljivo. Ta poruka je bila upucena mom drugu Nesi.....hanha

Za srce si me ujeo.....

Samo je jedan TIM, CZ, ostalo su timcici, to je bre poenta, gde me svrsta medju ove.......

Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi uvesti neku zakonsku Uredbu, u stilu Nacionalnih dodataka, penzija i sl, za zasluge timova u oblasti sporta i slicno.

Doduse samo JEDAN tim bi za to konkurisao, a i nije ravnopravna borba jer samo jedan TIM postoji, ostalo su timcici.

Drugo, uveo bi posebnu uredbu da samo pominjanje imena Crvena Zvezda, bude nagrada..........

A ovi sto je pominju u bilo kojem drugom kontekstu........ma Goli otok, odma..........ha ha.

Eeeee...ja sam drugu Titu isao na sahranu 300 kilometara peske!!!! :rofl:  :rofl:  :rofl:

Bisedcicu,pobogu,pa ti kao vojnik za zvezdu da navijas,eto dokle smo dogurali.. :help:  :help:  :help:

Link to comment
Share on other sites

Auuuu Gorane, pa totalno kontra shvaceno, citaj to bre pazljivo. Ta poruka je bila upucena mom drugu Nesi.....hanha

Za srce si me ujeo.....

Samo je jedan TIM, CZ, ostalo su timcici, to je bre poenta, gde me svrsta medju ove.......

Jbg pretrcao sam tekst pa nisam shvatio. Ustvari nisam navikao da me neko u ovoj temi podrzava,pa na svaki post dizem gard! :crazy:

Izvini Biserko dobro dosao u temu,i srecno ti bilo! :yahoo:

 

Vidi ga ovaj Zemuncanin ne moze ni ime najveceg Kluba da napise kako treba. c c c

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...