Jump to content

Rod Hutchinson Aroma Mussel


Recommended Posts

Prvo nije aroma vec amino kiseline

 

Oduvek su amino od RH bili na vrhuncu liste.Meni najdrazi i najbolji od svih aminoblend supreme.Daleko oblji nego mussel

 

Ovo novo koliko je dobro pojma nemam.NAsho sam staru kolicinu i bar sam 2 godine miran

Link to comment
Share on other sites

Prvo nije aroma vec amino kiseline

 

Oduvek su amino od RH bili na vrhuncu liste.Meni najdrazi i najbolji od svih aminoblend supreme.Daleko oblji nego mussel

 

Ovo novo koliko je dobro pojma nemam.NAsho sam staru kolicinu i bar sam 2 godine miran

jane pa znam i ja da su amino i daz neznam znam da procitam ako nista drugo. ali nije amino veca amino sa aromom musel ako cemo da se ispravljamo. koristio sam druge od rh ali mussel nisam pa zato pitam kako se pokazalo.LEGEND AMINO SHELLFISH koristim i znam da nije cist amino nego sa aromom a i mussel je sigurno isti.
Link to comment
Share on other sites

pomeshao si stvari.Imash sence apeal,imash arome i imash amina.Nishta nije jedno sa drugom isto.Sence apela je atraktor,amino su amino kiesline dobivene od toga(zato volim amino blend supreme jer je meshavina svih amino kiselina u jedno).Shelfish nije aroma vec mnogo toga vishe.Arome su sasvim drugo poput monster cruba i mulbery florentine
Link to comment
Share on other sites

Naslov teme koju si ti postavio

 

Rod Hutchinson Aroma Mussel

 

Prvi post koji si postavio

 

Legend amino BLEND SWAN MUSSEL - od rod hutchinsona---- jer koristio neko ovo i kako vam se pokazalo

 

Znaci lepo sam ti objasnio.Koristio sam sve amina od RH i koja mi se najbolje pokazala.I opet nije amino kiselina sa aromom vec amino kiselina dobivena od toga a to je velika razlika.

Aroma je savim druga stvar.

 

amino blend swumm musell nije amino sa aromom vec amino dobiveno od toga.Shto se tice arome na bazi shkoljke meni se najbolje pokazala GLM nutrin

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naslov teme koju si ti postavio

 

Rod Hutchinson Aroma Mussel

 

Prvi post koji si postavio

 

Legend amino BLEND SWAN MUSSEL - od rod hutchinsona---- jer koristio neko ovo i kako vam se pokazalo

 

Znaci lepo sam ti objasnio.Koristio sam sve amina od RH i koja mi se najbolje pokazala.I opet nije amino kiselina sa aromom vec amino kiselina dobivena od toga a to je velika razlika.

Aroma je savim druga stvar.

 

amino blend swumm musell nije amino sa aromom vec amino dobiveno od toga.Shto se tice arome na bazi shkoljke meni se najbolje pokazala GLM nutrin

Kratko,jasno i što je najvažnije,TAČNO !!
Link to comment
Share on other sites

moja greska je u postavljanju topica koji nemogu ispraviti ali d

sam hteo biti jasniji nekom ko mozda nije koristio ili nezna engleski a mnogo je nas takvih a i napisao sam da je amino sa aromom toga i toga a kako se dobija i iz cega se pravi itd.moze topic o tehnologiji dobijanja aroma ili amina.

Link to comment
Share on other sites

Prvi put cujem da RH nema cistu aromu.Nova linija RH proizvoda nude vise vrsta aroma i to Liquid Flavours,Black Label Liquid Fflavours,Limited Edition Flavours,H.A.H.L.Range Flavour to je sto se tice aroma one nemaju veze sa Amino Blend Swan Mussel jer on spada

pod proizvode Liquid Additives kao i shellfish sense appeal,liver liquid,compound tf,amino blend supreme i jos neki.Jane je lepo napisao da swan mussel znaci od cega je dobijen taj additiv a ne da u sebi ima arome mussela.Ko koristi RH proizvode trebao bih ovo da zna

Link to comment
Share on other sites

mozda je i tako ali nije ni  bitno samo znam da je amino sa tom aromom ili ti mirisom jer sam osetio taj miris u tom aminu, ako je tako onda sam saznao jos nesto novo pa onda u svakom slucaju hvala.

Link to comment
Share on other sites

dugo godina koristim rh pa sve do danas koji mislim da su najboli bar po meni,,

svi rh imaju arome koje ne samo to nego su i ,,sickret proizvodu i zato mnoge se bune..

nije bitno od cega je napravjen nego i koja je aroma u njega, zato svi mirisu kako i pise sto su i dosta jaki..

tesko je pecati sa njim na dive vode ako nemate dovoljno iskustva narocito mesnim aromama, koji morate da izbalnsirate sa neka amino kiselina da ne budu toliko jake i ostre,,

bez monster krab i sickret agent nisam pecao poslednji cetiri godina..

Link to comment
Share on other sites

nema arome u amino kiseline kraj.

 

Na pitanje jel neko radio sa tom amino kiselinom sam ti vec odgovorio.Amino blend supreme je coplex amino kiselina najbolji po meni na trzishtu.Kako su ga promenili odnosno od kad su ga uzeli italijani preshao sam na stimulin amino.Prvu aromu sam koristio josh pre 10 godina u staklenoj flashici i popu ove na slici gore bili su 3 ml na 6 jaja a ne kao nove 5-6 ml.

 

Za divlju vodu kao i za komercijalu neki njihovi proizvodi su nezamenljivi.Pitanje samo koliko cesh da sipash u jaja

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...