Jump to content

Oglasi - Cenovna Politika


exyucarp

Recommended Posts

Moj predlog

 

1. Cena obavezno

2. Ukoliko se prodaje polovna oprema obavezno aktuelna fotografija opreme, ako je nova moze i link sa sajta proizvodjaca

3. Dozvoljeno svakom koji prodaje nesto da u rubrici prodajem ima samo dve teme

4. Podizanje teme dozvoljeno jednom nedeljno ili ranije ako se smanjuje prodazna cena

5. Registrovani clan da ima pravo na oglasavanje samo kada ima najmanje 30 konstruktivnih postova na forum. To dal ce da mu se odobri nakon ispunjenja uslova odredjuje Administracija foruma

Link to comment
Share on other sites

Koji je ovo put da se prepricava ista prica? Ista meta isto rastojanje! Doduse ja verovatno nisam kompetentan da sudim o tome, jer ne znam da li imam dovoljan BROJ POSTOVA za to?Koliko puta se pojavio neki baja koji je nalupao 10 postova za dan, da bi mogao da postavi oglas? Sta bude sa nekolicinom ljudi kao ja koji su clanovi vec dugo vremena ali jednostavno nisu pisali o necemu KONSTRUKTIVNOM, jer je to neko vec napisao? Sta fali tome da neko bude clan a da ne ucestvuje u koje kakvim raspravama? Pratim teme i novosti koje me zanimaju, ponekad nesto upitam kad me zanima i to je to. A sad da pokusam da postavim oglas... e pa ne moze batice... nemas POSTOVE!!! Najbolje da se sam izbrisem ako ce to nekog uciniti srecnim... E al necu bre! Hocu i dalje da se smejem i cudim koje kakvim glupostima, pluvanju po boljem od sebe itd... U svakom slucaju pozdrav svim postenim ribolovcima i ljudima dobre volje!!! BISTRO I ZATEGNUTE STRUNE!!!
Link to comment
Share on other sites

Koliko puta se pojavio neki baja koji je nalupao 10 postova za dan, da bi mogao da postavi oglas?

 

Ovo ne moze vec dugo vremena kao sto ste svi primetili jer novi clanovi ne mogu da postuju koliko zele svaki dan.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...