Jump to content

Da Ili Ne


Dax

Recommended Posts

Sta mislite dali je ovaj rod pod prohromski ili aluminijumski. Toliko znam da je proizvodjac DAM ali nigde nenadjem ovaj rod pod. nasao sam ga u jednom oglasu gde prodavac tvrdi je prohromski, neznam ja sumnjam mada se dosta sjaji. Sta vi mislite?

 

 

http://img846.imageshack.us/img846/9062/80508061.png

Link to comment
Share on other sites

Xaxaxa dobri ste stvarno izgleda malo cudno, nisam imao nameru kupiti nego nemogu da verujem, jos sam postavio pitanje gospodinu i kaze  "DA TO JE PROFESIONALNI ROT POT"  bas sam se nasmejao lepo :), nemora to biti lose kad se malo otvori nasteluje sta ja znam jos ako je od prohroma :)

Link to comment
Share on other sites

Ne bih mogao sa tacnoscu reci dal se radi o prohromu ili malo doteranom aluminijumu.Ukoliko dax ima mogucnosti da ga pogleda najbolje je da se osloni na tezinu.Na magneticnost i ostale stavke ne vredi jer su oba materijala(aluminijum sigurno,prohromi ne svi)antimagneticni.Slazem se da bi varijanta aluminijuma ovde tezila nekih 5-8 kg a varijanta prohroma 10 i vise kg. Da izuzmemo kombinaciju ova dva materijala gde bi ga malo prevarilo,ali cisto sumnjam posto se radi o serijskoj prodaji,znaci da nije homemade.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...