Jump to content

Predlog Za Oglase


Recommended Posts

Imam predlog za oglase da moderatori stave minimum 70-80 posta ali da postovi budu adekvatni odnosno da se pise a ne da se forum svodi na oglase. Jer ima novajlija koji se pojavljuju i sami koriste- podrzavam , fox,super je i sl. Mislim da se postovi te vrste ne racunaju . Kad malo razmislim reljic i igor su super za ove novajlije koji su se skiro prikljucili. Hvala.
Link to comment
Share on other sites

U kom ste vi ljudi fazonu ,jurite sto vise postova ,imam jedno sasvim jednostavno pitaje za sve ,, ZASTO JURITE POSTOVE,,jel ovaj sajt nije napravljen da se ljudi druze ,da oni koji sad ulaze ili su ulazili u SARANSKI RIBOLOV treba da nauce nesto  ili je ovde pitanje samo ko ima najvise postova ?                      

Eto  toliko od mene ,mnogo ste  bre smorili !!!!!!!!!!!!!!!! :bad:  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Imam predlog za oglase da moderatori stave minimum 70-80 posta ali da postovi budu adekvatni odnosno da se pise a ne da se forum svodi na oglase. Jer ima novajlija koji se pojavljuju i sami koriste- podrzavam , fox,super je i sl. Mislim da se postovi te vrste ne racunaju . Kad malo razmislim reljic i igor su super za ove novajlije koji su se skiro prikljucili. Hvala

 

A ti si vidim bas onako AKTIVAN , bre Arandjele tebe nema, nema ali kad se pojavis ti obavezno odvališ nešto onako muški , svaka ti dala !!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa posto sam novajlija,nasao sam se u pomenutom tekstu gore.

Sta druze da kazem i napisem kad nesto malo,skoroo nista znam  o saranskom pecanju.Sta ja znam da pametujem,pratim forum i kad me nesto interesuje pitacu...mislim da ce se slagati i ostale novajlije samnom  :unknw: .Naravno,ne ljutim se,stavise jos jedna tema o kojoj mogu nesto da napisem  :yahoo: .Pozdrav

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

U kom ste vi ljudi fazonu ,jurite sto vise postova ,imam jedno sasvim jednostavno pitaje za sve ,, ZASTO JURITE POSTOVE,,jel ovaj sajt nije napravljen da se ljudi druze ,da oni koji sad ulaze ili su ulazili u SARANSKI RIBOLOV treba da nauce nesto  ili je ovde pitanje samo ko ima najvise postova ?                      

Eto  toliko od mene ,mnogo ste  bre smorili !!!!!!!!!!!!!!!! :bad:  

E bracela neka si im rekao :D

Link to comment
Share on other sites

Pa posto sam novajlija,nasao sam se u pomenutom tekstu gore.

Sta druze da kazem i napisem kad nesto malo,skoroo nista znam  o saranskom pecanju.Sta ja znam da pametujem,pratim forum i kad me nesto interesuje pitacu...mislim da ce se slagati i ostale novajlije samnom  :unknw: .Naravno,ne ljutim se,stavise jos jedna tema o kojoj mogu nesto da napisem  :yahoo: .Pozdrav

 Nemoj prijatelju na de nalazis prozvanim jer i nas prijatelj ARANDJEL ima citavih 13 postova  i na svih 13 nije napisao ni sta pametno.

Link to comment
Share on other sites

A sta si ti caki pametno napisao na ovom forumu. Pa ovde ima ljudi koji pisu i to rade svaka im cast a ima onih koji gledaju samo citaju i normalno ako su pocetnici oni ce i da citaju i da pitaju sta im nije jasno i to tako i treba da bude. A ima i ljudi koji samo cekaju da dobiju postove da bi imalu mogucnost oglasavanja. I mnogo su im glupi postovi sami sa jednu ili tri reci u postu. Ako vec pisu i necemu nemoj samo da daju glas nego nek objasne nesto o tome. Ako ti takvi nisu jasni koji su pusti cu ti na pp da vidis dal sam u pravu. A ja sam crni arandjel koji vodi racuna o takvima. Ja niti pisem pametne postove i niti postavljam oglase. A jesi se zapitao ti u koje spadas u one koji pisu pametne stvari ili sta .
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cao ljudi,ne zelim raspravu ali me interesuje kao novog clana da li postoji 

mogucnost da se odvoje oglasi od pitanja za nas nove clanove,

ne samo o sistemu pecanja vec i o interesovanju za pojedine oglase

"STARIJIH" clanova,npr.kada prodaju neki pribor a ne postave sliku

da se na tu njihovu omasku ako je primetim a zainteresuje me da mogu da postavim pitanje slike 

ili da li je neki oglas aktuelan u odnosu na datum postavljanja i tadasnje i trenutne cene

HVALA

Link to comment
Share on other sites

 

bevebo Ti ako si bas zainteresovan za neki oglas na vecini imas postavljen i broj telefona za kontakt pa lepo nazoves pitas i trazis  od njih da postave sliku a ako i nema tel. onda pisi privatnu poruku osobi koja je postavila oglas i nevidim sto ti je toliko stalo do tih oglasa! Ako si tu da bi bombardovao sajt sa svojim oglasima mislim da si totalno pogresio sajt jer ovo je sajt prvenstveno za DRUZENJE  a i da covek ponesto novo i korisno nauci od starijih tj iskusnijih ribolovaca pa ako si se regisrovao na forum iz nekog treceg razloga mislim da si skroz promasio i sajt i forum!!!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...