Jump to content

Carp Cup Basiana 2013 15-17 Mart


Recommended Posts

Carp Cup ce se odrzati od 15-17-03 sa pocetkom u 15h i peca se do nedelje do 14h.Peca se sa 4 stapa 4 ravnopravna clana,kotizacija za ovaj kup je 4000din ,nagrade su pehari za 1,2,3 mesto i naj vecu ribu.Prijave na broj tel.060-0-477-321 i 064-906-89-87 Grile

NAPOMENA; ako do datuma odrzavanja kupa ne uspemo podici nivo dovoljan za odrzavanje svih 10 mesta kup ce se odrzati i sa 7 ekipa.Hvala na razumevanju

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Carp Cup ce se odrzati od 15-17-03 sa pocetkom u 15h i peca se do nedelje do 14h.Peca se sa 4 stapa 4 ravnopravna clana,kotizacija za ovaj kup je 4000din ,nagrade su pehari za 1,2,3 mesto i naj vecu ribu.Prijave na broj tel.060-0-477-321 i 064-906-89-87 Grile
PS+ upisi
Link to comment
Share on other sites

prijavljene ekipe

1. c.t.PS+ -- Sr. Mitrovica
2. c.t.FULL -- Ruma

3.c.t. KUMOVI - Belegis

4.c.t. MRKI -- Pazova-Zemun

5.c.t NE VOLIM JA TO -- Krnjesevci

6.c.t. TEA  --  St.Pazova

7.c.t. IN-RU  -- Ruma

--------------------------------------------------------------------

Rezervna ekipa

1.c.t.BD ELITEE --  Krnjaca

2.c.t.ZLATNI KARAS -- Divos

Link to comment
Share on other sites

napravis temu o basiani i pitas onda . sta, kako, kad ,zasto ....... ili pitas u PP gricka . nemojte me pogresno shvatiti il da se neko oseca prozvanim .svako jezero ima blato ispod vode .. :)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Grile oce si dizati nivo vode do tada? ako bude i mi ce mo pecati ovaj kup 
pa ti si barem bio redovan na Basiani,onda bih trebao da znas kada se puni jezero a to je kraj februara pocetak marta dolazi voda u kanal i puni jezero.Naravno Dare ali sacekaj kraj februara pa ces znati kakva je situacija
Link to comment
Share on other sites

a sto se bezi od tih tema kad se pita za poribljavanje i vodostaj stalno nije tema nije tema 

uz duzno postovanje Vi ste imali i visi nivo cini mi se pa ste mislim podbacili ako se dobro secam.Malo sale nije na odmet.A sto se tice poribljavanja NECE biti,osim ako se negde nadje krupne ribe,pa bih ponovo zamolio ako ko zna gde moze da se kupi takva riba neka mi se javi,ako te Aleksa jos nesto zanima samo ti pitaj bez ustrucavanja :good:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

za ovaj kup planirano je 9 ekipa ,ali ne znam dali ce biti dotoka vode da bih se podigao nivo pa zato je naj sigurnije da bude 7 ekipa i dve  tj. jos jedna rezervna.Mada i te dve ekipe koje budu rezerva znace dali ce ucestvovati naj kasnije do prvog marta.Hvala na razumevanju

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...