Jump to content

Backi Jarak'" Predlozi "'


Recommended Posts

Zelim da pozovem sve one koji poznaju jezero u backom jarku, da cujem predloge na koji boil bi pecali u maju mesecu i dali bi dali neki predlog za neki dobar miks ....Naravno ocekujem iskrene pecarose ako ih ima..... naravno i iskustva sa tog jezera. :hi:

Link to comment
Share on other sites

Druze pa ko jos peca u Backom Jarku? NIKO!!!!! Zatrovali vodu sa govnjivom boilom i kraj! Doduse voda je velika, ima dubine i promena konfiguracije dna kao i raznih prepreka sto predstavlja pravi izazov za jednog sarandziju i moze svako da pokaze ili testira svoje takticko- tehnicke sposobnosti. Kao sto rece moj prijatelj Nikola na tu vodu bez 13ft 3,5lb ni ne pomisljaj a ja bi dodao ni bez marker stapa! Pozz!

Link to comment
Share on other sites

teska je to voda, potrebni su ti stapovi od najmanje 13  3.5 lb,a sto se tice boile najbolje sam prolazio na squid octopus

kolega kada kazes backi jarak mislis na ono jezerce velicine fudbalskog terena? jest da je prepuno ribe ali to ne moze biti teska voda brate mili kad je dno cisto ribe ko u corbi i riba je probala sve tako da je realno mos upecati na svaku aromu  meni su se naj pokazali monster crab tutko ispresecan sa svime i svacim ali iskreno ti kazem tamo pecam 3 godine 2 puta sam vadio godisnju tako da sam pecao otprilike 100-tinjak puta.

 

dno je prilicno monotono sa plitkim muljem i nekim tvrdim pojasima posto ima jako puno ribe ako budes hranio to ce delocati na narednih 90 min i ne vise jer ces ti ribu provuci ribe je puno ona ce to przo pozobati a kad uhtais par komada tima 3-4-5 ostle ribe ce se razbezati ako nebudes dobro dohranjivao

 

mozes slobodno bacati raketu price ako si cuo tipa plitko je riba ce se uplasiti od rakete mozda su vazile pre 5 godina do sada se tu mnogo raketiralo i riba je bukvalno naucila da zvuk rakete znaci hrana dobijao sam udarce bukvalno za vreme raketiranja ko je to dovoljan dokaz nadam se da jeste

 

naj boila za jarak preko dana je po meni club mix u bilo kojoj varijanti taj mix je jednostavno magican za backi jarak. stavi nekih amino dodataka armome csl i betain

 

spod mogu biti samo boile a mozes i zrnevlje nemoj bacati stari kukuruz nece na dorbo izaci i gazde ce biti nezadovolje :D

 

kilo cluba: 15 ml multimina

                 15 ml nutramina

                 30 ml csl (sbs-slab je)

                 5g betain

                 5ml tutifruti aroma richvort

                  kad ih skuvas prelijes ih sa 5ml nutramino i 5 ml multimino i pecaj  

Link to comment
Share on other sites

kolega kada kazes backi jarak mislis na ono jezerce velicine fudbalskog terena? jest da je prepuno ribe ali to ne moze biti teska voda brate mili kad je dno cisto ribe ko u corbi i riba je probala sve tako da je realno mos upecati na svaku aromu  meni su se naj pokazali monster crab tutko ispresecan sa svime i svacim ali iskreno ti kazem tamo pecam 3 godine 2 puta sam vadio godisnju tako da sam pecao otprilike 100-tinjak puta.

 

dno je prilicno monotono sa plitkim muljem i nekim tvrdim pojasima posto ima jako puno ribe ako budes hranio to ce delocati na narednih 90 min i ne vise jer ces ti ribu provuci ribe je puno ona ce to przo pozobati a kad uhtais par komada tima 3-4-5 ostle ribe ce se razbezati ako nebudes dobro dohranjivao

 

mozes slobodno bacati raketu price ako si cuo tipa plitko je riba ce se uplasiti od rakete mozda su vazile pre 5 godina do sada se tu mnogo raketiralo i riba je bukvalno naucila da zvuk rakete znaci hrana dobijao sam udarce bukvalno za vreme raketiranja ko je to dovoljan dokaz nadam se da jeste

 

naj boila za jarak preko dana je po meni club mix u bilo kojoj varijanti taj mix je jednostavno magican za backi jarak. stavi nekih amino dodataka armome csl i betain

 

spod mogu biti samo boile a mozes i zrnevlje nemoj bacati stari kukuruz nece na dorbo izaci i gazde ce biti nezadovolje :D

 

kilo cluba: 15 ml multimina

                 15 ml nutramina

                 30 ml csl (sbs-slab je)

                 5g betain

                 5ml tutifruti aroma richvort

                  kad ih skuvas prelijes ih sa 5ml nutramino i 5 ml multimino i pecaj  

raketa je zabranjena  u sezoni zetve i setve kukuruza da se nebi povredili zemljoradnici koji su u dometu sarandzije pocetnika zbog dužine jezera.Teška je voda "Bio sam jednom i TEŠKO da cu ponovo"

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

pa ako je velicine fudbalskog igralista sta ce vam onda stapovi 13 na 3,5 lb

zato sam i reko dali na isto mislimo jer na ovoj vodi o kojoj ja pricam mos pecati na germine ako oces samo stavi sic karike jer se riba lepo bori

Link to comment
Share on other sites

verovao ili ne bili prosle godine u septembru, riba nista da pipne od boila, ali zato smo hranili jako puno spoda i pecali na pelete od Deme Gabora one veliki saran i uhvatili 3 sarana (18600,15300,10000g i 2 amura nismo merili jer su bili ogromni nisu stali u sak za merenje, taj dan je poslepodne bila oluja,dali zbog toga ili neznam ali boile ni da pipne, svi mestani su pecali na te pelete raznih ukusa i imali sarane manje vise dok nije stigla oluja a onda bezanijaaaaa   :) i da dodam da smo tih 5 riba vukli ko da se panj zakacio, nista borbe,nista drila samo motas i vuces stvarno ko lesevi :)

Link to comment
Share on other sites

verovao ili ne bili prosle godine u septembru, riba nista da pipne od boila, ali zato smo hranili jako puno spoda i pecali na pelete od Deme Gabora one veliki saran i uhvatili 3 sarana (18600,15300,10000g i 2 amura nismo merili jer su bili ogromni nisu stali u sak za merenje, taj dan je poslepodne bila oluja,dali zbog toga ili neznam ali boile ni da pipne, svi mestani su pecali na te pelete raznih ukusa i imali sarane manje vise dok nije stigla oluja a onda bezanijaaaaa   :) i da dodam da smo tih 5 riba vukli ko da se panj zakacio, nista borbe,nista drila samo motas i vuces stvarno ko lesevi :)

moze biti ali po meni su u kacu u crnom viru lesevi ali mozda sam ja utripovo posto u jarku cesto ubacuju nove sarane sa dunava mozda meni dodje takav koji pa sam utripovo ali opet ima ribe ko blata :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neznam ja na koje vi jezero idete u Jarku sa 13fi 3.5lb, ali jarak je bazen prepun ribe gde moz pecati i na germine. Sto se tice ribe ima je puno ali nije bas nesto borbena da ne preteram ali skoro sama ulazi u meredov bas kao da su lesevi. Od mamaca radi sve ali ono sto se meni izdvojilo je plumshelfis a ribu sam dobijao pod drugom obalom ali radi i na polovini i to krupniji komadi.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...