Jump to content

Topive Paste


idiot

Recommended Posts

paste, cesto ih koristim u njih imam vise poverenja nego u dipove cesto su mi davale krupnu ribu

 

kontam da je kod paste vazno da bude vodotopiva j da mix od koga je pravis ima dsta topivih supstci :unknw:

pa me zanima da li neko ima neki recept koji bi podelio sa nama i koji mixevi na trzistu imaju najvise topivih supstanci

 

evo jedan primer za pastu koja je bas lepo radila: club mix umesan u triga likvid (kupio sam ono pakovanje od L a nije mi trebalo sve pa sam probavao svasta :pardon: )

 

oni extracti nutrini tipa glm liver.. kako bi se pokazali u pastama i koji mixevi su dobro topivi (sbs,nutra,solar,masterbih) i dodajte nesto novo ako znate

kolko znam casein nije rastvorljiv ali zato su poteini surutke ili ti oni whey dobro rastvorivi u vodi ispravi teme ako gresim

 

svaki savet je dobrodosao :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

nesto ne mogu da te svatim,kazes da cesto koristis pastu da ti daje cesto veliki ribi i da mesas club i triga,sta odna trazis savet za neki drugi mikseva ako taj tvoj ti daje velike ribe :huh: 

pa mozda ima nesto bolje i da podelim svoje "znanje" sa drugima za to valjda sluzi forum

Link to comment
Share on other sites

OK 

Evo ja pastu ne spremam nista posebno,kada zamesim miks  za boile skinem jedan komad od testo to lepo stavim u kesu pritisnem ga da dobije formu kao pljeskavicu da se brze odmrznjava i to je to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...