Jump to content

Greys Air Curve Stapovi


Recommended Posts

Blank jeste tanak,onako elegantan.Kao sto je i Prodigy Apex slim varijanta.Tanji blank od Fast-a ima,a ako to nije tanko ne znam sta jeste.Isto tako nisam rekao da je najtanji,nego jedan od...Ne mogu da tvrdim 100%,nisam toliko zagledao,ali je Aircurve po meni tanji od Horizon X5 koji dodje 300€ +-.Natezali smo u radnji dosta stapova i nekoliko stapova koji su 200€ +,sa dobrom opremom i blankovima jace libraze od 3,25 i Greys ubedljivo najostriji.I sigurno da je za daleke izbacaje jer je izuzetno ostar stap.3,25 lb daleko ostriji od Fasta i X5 3,5lb i mnoih drugih u toj librazi,kao sto sam i napisao,a ovaj 3,5 lb sto on ima pogotovo.A nije baglama od stapa...ne znam kakav je na ribama ispod 5-6 kg zbog te ostrine,ali za izbacaj verujem da se ne decko ne umara da bi postigao 100+...
Link to comment
Share on other sites

Nije presudno to koliko ima mm u korenu,to je samo cinjenica koja je kod ovog stapa ocigledna,jer je stap slim varijanta definitivno...Ja ne pecam na njih,ali nemam problem da kazem kako jeste,niti cu da kudim onaj stap koji je u korenu 2 cm...Nemanja je uzeo dobre stapove i sigurno da ce biti zadovoljan,sto je i najbitnije.E sad,sto neki kude ono sto nisu ni videli ni culi,to je vec van mog interesovanja...A rekao je svakako da ce prenesti utiske kad bude izvadio nesto,jer i mene interesuje kako se ponasaju upravo zbog ostrine...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije presudno to koliko ima mm u korenu,to je samo cinjenica koja je kod ovog stapa ocigledna,jer je stap slim varijanta definitivno...Ja ne pecam na njih,ali nemam problem da kazem kako jeste,niti cu da kudim onaj stap koji je u korenu 2 cm...Nemanja je uzeo dobre stapove i sigurno da ce biti zadovoljan,sto je i najbitnije.E sad,sto neki kude ono sto nisu ni videli ni culi,to je vec van mog interesovanja...A rekao je svakako da ce prenesti utiske kad bude izvadio nesto,jer i mene interesuje kako se ponasaju upravo zbog ostrine...

Moje pitanje je bilo vise ironicno nego formalno i druze uz duzno postovanje u 5 postova si napisao romane a pritom ni sam ne znas sta si hteo da kazes cas hoces stap 10ft,cas 3lb,cas 3.25 cas 12ft,3.5 lb ti je jako itd... Da li znas sta hoces od stapa,za koju namenu planiras da kupis stapove,hoces distance stap,da pecas krace distance,za kanal,iz camca...? A sto se Greysa tice samo je jedan jedini pravi Greys Platinum i amin!
Link to comment
Share on other sites

Uz duzno postovanje tebi druze...da li,ako pitam kakvii su utisci za neki stap,to znaci da hocu i da ga kupim ili..?Da,raspitivao sam se za stap od 10 ft na drugoj temi,jer mi treba stap male transportne duzine,a koliko vidim ovde svi pitaju za sve i svi se u sve ukljucuju,raspitivaju,pa ne verujem da je neko kupio 10 kompleta ili sam ja nesto propustio?!A za ovaj stap sam samo dao komentar na osnovu mlataranja u radnji i tu se moj sud o stapu(u estetskom smislu i performansama i ne moraju svi da se sloze sa tim,postujem svacije misljenje)zavrsava jer nisam pecao sa njim i nema potrebe da lupetam na nevidjeno.Tako da ne znam sto si izazvan i ironican...to vec ti raspravi na ogledalu.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...