Jump to content

CARP LIGA BASIANA 2011


soko

Recommended Posts

kompjuter mi je bio u defektu ja se izvinjavam.Takmicenje nece biti pomereno izvinite zbog toga ali ako se takmicari dogovore da ranije pocne pecanje u petak i zavrsi opet ujutro rano u nedelju necemo imati nista protiv.Ako bi isli na pomeranje datuma imali bi problem zbog mnogo ekipa koje su vec ranije najavile takmicenje na drugim vodama ili uzeli slobodne dane .Jos jednom moje izvinjenje ali morate da uzmete u obzir da i mi ne mozemo svima da udovoljimo,a za trajanje pecanja mozemo da se dogovorimo greska je odmah napravljena u startu ali sada nema ispravke .Jos jednom nase izvinjenje!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
mislim da bi najpostenije bilo da druga grupa pocne u petak prepodne i zavrsi u nedelju prepodne.MOLIO BIH I OSTALE TAKMICARE KOJI PECAJU U DRUGOJ GRUPI DA SE IZJASNE
Link to comment
Share on other sites

mislim da bi najpostenije bilo da druga grupa pocne u petak prepodne i zavrsi u nedelju prepodne.MOLIO BIH I OSTALE TAKMICARE KOJI PECAJU U DRUGOJ GRUPI DA SE IZJASNE

 

Ja sam da se pocne u petak u 12.00 a da zavrsi u 10.00 u nedelju

Link to comment
Share on other sites

Upravo postavljeni reflektori koji se veceras svecano pustaju u rad .Nivo vode ce biti podignut za 40 cm ako bog da ,jer smo imali malih poteskoca oko pucanja brane..Mesta razmerena svako mesto ima na vodi 26 m od table do table + ko moze ima mogucnost da zabaci u njivu upravo sam,bio i u lovu i nisam uspeo da stignem dva lepa fazana.Bitno da ih imna pa ko nebude imao ribe ima mogucnost popravnog.Gazda Mica ce nadamo se do takmicenja pokositi i eto kompletnog ugodjaja.Pozdrav! :saran:
Link to comment
Share on other sites

da ajde da se svi izjasnimo da ne bude posle nismo znali , ja licno sam da se pocne ranije u petak tako da svi mozemo biti kuci za uskrsnji rucak . molim i ostale ucesnike druge grupe da se izjasne i organizator da kaze koju . unapred hvala svima
Link to comment
Share on other sites

mislim da bi najpostenije bilo da druga grupa pocne u petak prepodne i zavrsi u nedelju prepodne.MOLIO BIH I OSTALE TAKMICARE KOJI PECAJU U DRUGOJ GRUPI DA SE IZJASNE

 

ja se u potpunosti slazem

Link to comment
Share on other sites

Mole se takmicari druge grupe da se jave ili ostave ovde komentar u vezi pocetka takmicenja iste.Da li poceti u petak u recimo 10 sati pre podne i zavrsiti u nedelju u isto vreme .Hvala !

Ovo je samo predlog sve je stvar dogovora!

Link to comment
Share on other sites

Mole se takmicari druge grupe da se jave ili ostave ovde komentar u vezi pocetka takmicenja iste.Da li poceti u petak u recimo 10 sati pre podne i zavrsiti u nedelju u isto vreme .Hvala !

Ovo je samo predlog sve je stvar dogovora!

 

Soko je negde pogresio(Netreba mu zameriti on je stariji covek u vec poznim god) :rofl: :rofl: u prvom postu pise da se peca 46 sati.Petak od 17 do Nedelje 15 cas.

znaci ako bi druga grupa pocela,petak u 10 do nedelje u 08 ujtru bi zavrsili.

Verovatno su svi iz prve grupe obavesteni al nije na odmet napisati i ovde.Skup Takmicara koji pecaju u prvoj grupi 15.04.2011

je do pola cetiri.

Link to comment
Share on other sites

U par navrata sam ovih dana obisao jezero i utisci su sasvim pozitivni iz vise razloga. Mesta su znatno prosirena i precizno numerisana (mislim da je sirina svih 26 metara), vodostaj ce do sutra biti na maksimumu,sto je za tu vodu veoma bitno,ovi silni vetrovi ovih dana ce biti samo plus,povremeno rade i pumpe,konstantno se lepo pecalo,radila je i velika riba,tako da sve deluje obecavajuce,verujem da ce se ekipe koje maksimalno ozbiljno dodju pripremljene lepo napecati!Postavljena je i rasveta sto je isto bitan momenat i u mnogome ce olaksavati nocno pecanje! Riba je zdrava i veoma borbena! Stoga svi na ozbiljno rolanje i svima vam zelim srecu,sportski duh i lepo druzenje :drinks:
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...