Jump to content

Pop Up Mix


zima

Recommended Posts

Pa po meni i nije, jer cilj pop up boile je da sto pre privuce ribu svojim izgledom(bojom) i jakom aromom,obicno se popup mixevi furaju bez neke preterane hemije sa dosta arome da se sto dalje oseti u vodi :)

Link to comment
Share on other sites

Ako je to cilj popupa onda nema ni potrebe praviti popup jer se sve to (sem plutanja) moze postici i sa tonucom boilom, zar ne?

da uzmes 1 jaje i roknes 3put vise hemije i normalan mix i to stavis na udicu tima arome 3ml po jajetu ja tako cesto pecam na kratkim kampanjama

Link to comment
Share on other sites

Jos neka iskustva zar niko nepravi pop up boile?

brale nemos naci popup mix , trazim vec 3 godine neki u koji se dodaju samo jaja a bojle plutaju da nemora mikrotalasna i ostale zezancije (mainline, richvort i mozda ima jos neka firma) to kosta oko 1000dinara ali nemogu da nadjem a pravio bih 1000 kombinacia i izbalansirane bas bi se igrao :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

..jedna od varijanti je da se izrenda plutani cep iliti pampur a moze i sa belancima,koliko tacno ide ne znam ja sam odokativno stavljao plutu ,ono malo mixa sto ostane u konusu sam mesao sa plutom dok ne propliva tada sam ubacivao na kuvanje. Plivaju 100%

Link to comment
Share on other sites

..jedna od varijanti je da se izrenda plutani cep iliti pampur a moze i sa belancima,koliko tacno ide ne znam ja sam odokativno stavljao plutu ,ono malo mixa sto ostane u konusu sam mesao sa plutom dok ne propliva tada sam ubacivao na kuvanje. Plivaju 100%

al nije to to ja bi pravi popup mix

Link to comment
Share on other sites

Pretpostavljam da trazis ovo

http://i49.tinypic.com/10g0ghk.jpg

 

Stoji mi u ormanu, pa jedno 3 godine,.

Bio sam zaludjen pop up miksevima kao i svime ostalim kad ti mozak poludi. Kada shvatis da sve to mozes postici sa malo sundjera ili plute itd...odustanes od toga:) Mada cenim zelju i energiju koju ulazes  :good:

Meni je ta energija odavno nestala, sto ne znaci da ne treba koristiti ove mikseve.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Prvi razlog zbog cega se stavlja vishe je zato shto se sushi najmanje tri dana a sa tim i vishe izdishe.sami mix je takav da nema nosaca arome pa da je dovoljno.ja nestavljam puta tri al puta dva sigurno.osim arome koju stavljas u mix nista drugo ti i netreba.nece saran da jede pa da bi znao shta je sta.pop up mix neradi u vodi kao obicni.shto se tice balansa i tu ima cake da se uradi sa kombinacijom pop up i tvoj mix.

 

Nakon tri dana sushenja komotno mozesh da ostavish pop up boile i kutijicu nece da se pokvare.provereno ako radis cisti pop up mix.

 

Radim sa ccmoore i mainline.koliko znam uskoro ce biti cc moore u srbiji i imace pop up mix

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pretpostavljam da trazis ovo

http://i49.tinypic.com/10g0ghk.jpg

 

Stoji mi u ormanu, pa jedno 3 godine,.

Bio sam zaludjen pop up miksevima kao i svime ostalim kad ti mozak poludi. Kada shvatis da sve to mozes postici sa malo sundjera ili plute itd...odustanes od toga:) Mada cenim zelju i energiju koju ulazes  :good:Meni je ta energija odavno nestala, sto ne znaci da ne treba koristiti ove mikseve.

ko te ima taj te nema ko te nema taj te sanja ko te sanja taj te ljubi a ti meni na udici nisi :wub:  da to trazim :D

Link to comment
Share on other sites

Ja bih ti preporučio da nepraviš od jednog jajeta jel nečeš to potrošiti 5god.

Uzmi jedno jaje odvoji bjeljanak koji onda podijeli na 2ili tri dijela.

U svaki stavi različitu boju i po 1 ml mirisa (i kemiju ili praškaste dodatke po želji). 

 

Vidim da imaš problema sa pronalasko mixa ,ako ti nije kasno i daleko ponesem ti ja od mainlinea na del sol u 4mj.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...