Jump to content

Amino Complex Mkm


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Problem sa MKM-om je što trenutno (koliko ja znam) nemaju maloprodaju!
Poznajem momka koji može da ti završi sve od MKM-a, ali mislim da o tome ne smemo ovde da pišemo! :sorry:

Ja sam novi korisnik ovog foruma tako da baš ne znam pravila, a još uvek ne mogu da pišem pp poruke, pa ne znam da li ti možeš meni da pišeš u pp!?
Svakako, mogu ti pomoći!

Link to comment
Share on other sites

Problem sa MKM-om je što trenutno (koliko ja znam) nemaju maloprodaju!

Poznajem momka koji može da ti završi sve od MKM-a, ali mislim da o tome ne smemo ovde da pišemo! :sorry:

Ja sam novi korisnik ovog foruma tako da baš ne znam pravila, a još uvek ne mogu da pišem pp poruke, pa ne znam da li ti možeš meni da pišeš u pp!?

Svakako, mogu ti pomoći!

aj molimte napisi i meni na pp jer stvarno bih uzeo od MKM nekih boila a nzm gde

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se svima, ali ja i dalje ne mogu da šaljem pp poruke, tako da bi morao ovde da vam odgovaram!
Ako nešto nije po ''propisima'', neka admin. obriše ovaj moj post, ili neka mi omogući da normalno komuniciram na forumu! Nisam se prijavio na ovaj forum da bi ''valjao'' neku robu, nego da saznam neke nove stvari i pomognem nekome, ako je to moguće!!!

Ne znam da li da vam ostavim moj broj telefona, pa da vam preko sms-a dam njegove podatke, pošto kontam da ne smem ostavljati tuđe kontakte ovde, ili grešim???
Odgovorite mi na ovaj post i javljam vam,

Pozz

Bane

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ljudi ja sam totalni glupak sto se tice neta,kompa i tih novotarija

sta vam je to pp i kako se to aktivira,mislim kako to radi-funkcionise   :crazy:  lagano opusteno >

no, klik u nekoga, aj recimo mene , ima svasta sa strane , ima kvadratic, send, mesage, eeevo resenja, otvaraju se dva polja, u prvom pises sta si teo da mi kazes, a u drugom polju, tekstualnio deo, i lepo send, i

gore desno ti stoji kao neki koverat, tu ti je ta posta, ako ti ogovorim, imaces crveni znak, 1 ili 2 zavisi kolko si primio poruka, a sto se tice neta i tih stvari, nista stasno, samo ne skidaj sto ti nije jasno, i sve sto trazis, lepo ukucas na google.rs, i pretrazujes.. jel jasno,.

 

imas. pp iliti privatnu poruku, pa odgovori,

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...