Jump to content

Recommended Posts

Sta je sa dozvolama za ovu god,jel se jos fura objedinjena dozvola za celu Srbiju ili....? Koja je cena dozvole za ovu god?Jesu li uradjene kategorizacije voda (ima lepih voda koje bi trebalo da podpadnu pod drugu kategoriju,Peskara,Conoplja....)
Link to comment
Share on other sites

Peskara nazalost nije jos kategorizovana

 

Cena jedinstvene dozvole ostaje ista 4600din,sa tim da su neke vode uvele neke doplate.Srebrno jezero,Markovacko...E sad je pitanje kakve su to doplatne karte,bas bih voleo da ih vidim,svasta se prica o njima...

Mada tu nam je Lepi,mislim da je on dobro upucen u zbivanja.

Link to comment
Share on other sites

Peskara nazalost nije jos kategorizovana

 

Cena jedinstvene dozvole ostaje ista 4600din,sa tim da su neke vode uvele neke doplate.Srebrno jezero,Markovacko...E sad je pitanje kakve su to doplatne karte,bas bih voleo da ih vidim,svasta se prica o njima...

Mada tu nam je Lepi,mislim da je on dobro upucen u zbivanja.

hahahhahaa Ja mislim da bi Markovacko trebalo da placa ribolovcima koji dodju na jezero!Kad se setim lige na Markovackom 22 ekipe dva kola jedna ,dve ribe.ne znam da se nesto mnogo promenilo na toj vodi ako nije onda.... :prst

Link to comment
Share on other sites

Prodaja dozvola na podrucju Srbija centar kojim gazduje Ribarstvo Dunavac iz Kostolca je pocela pre tri dana : cena jedinsvene dozvole sa klubskom clanarinom 5.000,oo din , doplata Srebrno jezero 2.000,oo din, doplata za pastrmski revir Mlave od Zagubice do Gornjaka 2.000,oo din, doplata Markovacko jezero 1.000,oo din i doplata za Kostolacki dunavac (kompletan- kanal, srednji, sugavica i pecanski) 500,oo din, O Markovackom jezeru cucu vas za godinu dana, poslednja vest je da je ovih dana pusteno oko 2 tone sarana od 1-2 kg, na svim ovim izdvojenim vodama vazi poseban rezim ribolova, cuvanja i poribljavanja o svim pojedinostima za dan dva kad dobijem zvanicne informacije od "sefa" dnevne dozvole su na svim vodama i kategorisanim i drugim 1.000,00 din pozdrav svima i BISTRO u 2011.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Deliblatsko jezero je dobilo kategorizaciju. Cena doplatne dozvole je 2000,00 dinara za seniore, a za ostale kategorije 1000,00 dinara.

Inace ko zivi u opstini Kovin cena godisnje dozvole za seniore je 5000,00 dinara sa clanarinom, a 2700,00 dinara za ostale kategorije.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Rott koliko ja znam nije nikakav problem izvaditi dozvolu za strance pošto sam pecao sa jednim prijateljem iz Berlina. Postoje više vrsta dozvola pa uzimaš koja ti odgovara, a to su dnevna, vikend, nedeljna, mesečna i godišnja. Na područiju gde želiš da pecaš obratiš se ribočuvaru koji može da ti izda ove dozvole najbolje uzeti ih pre početka pecanja mada se mogu izdati i na vodi, naravno uz pasoš osobe koja želi pecati.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...