Jump to content

Kopce Za Brzu Zamenu


Recommended Posts

Taj prsten je prsten kao sto je recimo privezak za kljuc tj. Taj deo gde navuces kljuc ? Neznam desavalo mi se da nemogu navuci rig tj. Predvez i kad malo jace silis da navuces osteti malko pletenicu , meni je quick change klasican najbolji skines , navuces pva , gumicu zakacis , prevuces gumicu i gotovo ... Svako ima sta voli :-D
Link to comment
Share on other sites

Ako nisi bas stedljiv, posle mnogo isprobanih qucik cange sistema, meni je Foxov, sa velikim prstenom pozadi i gumicom , neprevazidjen. Inace ja imam preko 200 predveza gotovih, i na svakom je vec navucena gumica, svuces gumicu, skines predvez i odmah novi ,sa vec namontiranom gumicom, stavis i gotovo.

Sto se tice onih sa alkicom na quicku, nekom to vrsi, a jasam, zavisno od proizvodjaca , imao sa kolegama problem (kada su ruke mokre) da vratim alkicu na mesto.

E sad na tebi je, da skupljas iskustvo, i da isprobavas sisteme koji tebi najbolje leze. :good:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jel moze neka slika od ovih koje su bolje? ja koristim onu vrtilicu (virblu) sto sa jedne strane imao kao potkovicu(nije zatvorena vec se tu brzo menjaju predvezi) i tu navucemgumicu jel o tome pricate?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...