Jump to content

Carp Lider Mega Cup 12.04.-14.04.13.


Recommended Posts

------KONAČNA LISTA-------

 

 

1.CT ŠEPECAN----------------------5--------------------627,64  :a034:

 

2.CT BORČA BUSTER-------------6--------------------348,94

 

3.CT MILENKOVIĆ------------------9--------------------311,56

 

4.CT AVIS GAS----------------------3--------------------238,70

5.CT AGROŽIV----------------------4---------------------231,20

6.CT COYA FISHING---------------1---------------------208,98

7.CT GOLD VIKTORY--------------8--------------------100,36

8.CT PELAGONIJA------------------10--------------------67,18

9.CT Z.RIBICA-D.SREM-------------7---------------------44,16

 

UKUPNO UPECANO 2178,72

NAJ RIBA CT MILENKOVIĆ 15,68

Link to comment
Share on other sites

Quote

------KONAČNA LISTA-------

 

 

1.CT ŠEPECAN----------------------5--------------------627,64  :a034:

 

2.CT BORČA BUSTER-------------6--------------------348,94

 

3.CT MILENKOVIĆ------------------9--------------------311,56

 

4.CT AVIS GAS----------------------3--------------------238,70

5.CT AGROŽIV----------------------4---------------------231,20

6.CT COYA FISHING---------------1---------------------208,98

7.CT GOLD VIKTORY--------------8--------------------100,36

8.CT PELAGONIJA------------------10--------------------67,18

9.CT Z.RIBICA-D.SREM-------------7---------------------44,16

 

UKUPNO UPECANO 2178,72

NAJ RIBA CT MILENKOVIĆ 15,68

 

 

 

Svaka cast nasim drugarima Borcancima na jakom drugom mestu i naravno svim ekipama u plasmanu . 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

jao pa sad ima sa  milenkovicem da se hvalite kao da je osvojio ligu sampiona u najmanju ruku,kao rts sa reprezentacijom jugoslavije  u zlatna vremena kad smo i mi mogli po nekog da pobedimo, pa i on covek da udje jednom u plasman uvek se do sad borio za opstanak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jao pa sad ima sa  milenkovicem da se hvalite kao da je osvojio ligu sampiona u najmanju ruku,kao rts sa reprezentacijom jugoslavije  u zlatna vremena kad smo i mi mogli po nekog da pobedimo, pa i on covek da udje jednom u plasman uvek se do sad borio za opstanak.

Prijatelju sedneš na 9 otpecaš pa se hvališ i ti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da se razumemo jednu stvar,Milenkovicu i ekipi kapa dole za otpecanu devetku i borba do poslednjeg zvizduka za drugo mesto. Usput cestitke svim ekipama na fer i korektnoj borbi.
Link to comment
Share on other sites

Quote

jao pa sad ima sa  milenkovicem da se hvalite kao da je osvojio ligu sampiona u najmanju ruku,kao rts sa reprezentacijom jugoslavije  u zlatna vremena kad smo i mi mogli po nekog da pobedimo, pa i on covek da udje jednom u plasman uvek se do sad borio za opstanak.

 

Druze al' je tebi dobro..   :crazy:   Daj i nama malo toga.

Link to comment
Share on other sites

U vezi sa ovim takmičenjem želim ispred ekipe da  zamolim pojedine ekipe da ne pričaju laži i izmišljaju neke stvari koje ct.Borča nije rekla ili nije uradila. Da pojasnim: Njmlađi član je u jednom trenutku pitao glavnog sudiju "koliko je devetka imala riba i kolike su bile" što mislim da je sasvim normalno i moje pravo kao učesniku takmičenja. Nikakve primedbe ili žalbe tu nisu bile to jasno tvrdim i svi koji me dobro poznaju znaju da sve što imam da kažem to i uradim. Kao što sam se tokom takmičenja šalio sa Majićem što je izvukao 7(znam da mu ni malo nije bilo lako,a i kako bi kada svi znamo kakvo je to mesto) ali čovek kapira kada se neko šali tako isto bih zamolio pojedine članove da ne izmišljaju kako sam ja nešto rekao protiv devetke čak sam prvi prišao i pružio ruku kao i uvek svima koji pobede. Molim i ekipu Milenković da ne priča svašta i izvrće moje reči koje su bile "NIJE TAKO LOŠE PROŠLO NA KRAJU",a ne nešto drugo što su oni pričali. Žao mi je što je ovako sve ispalo ali bih zamolio neke ljude da ako imaju nešto da kažu, kažu meni u lice  jer ću i ja uraditi isto to prvom prilikom kada ih budem video. A nije tajna da je moje mišljenje da je devetka odlično mesto a nadam se da ću i jednim imati prilike da to i pokažem. Ne vezano sa ovim  čestitam ekipama u plasmanu posebno ekipi Šepecan koja je stvarno otpecala ubedljivo najbolje  i da kažem da mi je čast što sam pecao sa ovakvim ekipama. Kao što sam jednom rekao ovo je bio san svih nas tako da se delom ostvario ali biće potpun onda kada uspemo i da pobedimo. Pozdrav za sve ekipe a posebno za Zlatnu ribicu koju baš volimo i poštujemo ,a između ostalog izvukli su mesto br.7 tako da su nas spasili 3 dana kampovanja koje bi imali da smo kojim slučajem mi to izvukli :pivopija1: . Pozdrav za Majića i ekipu.Draganu čestitam na odlično organizovanom kupu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko mi to dira Draganceta  :diablo:

 

Ajde momci opusteno , sutra treba opet da se peca ,niste valjda prvi put zajedno na vodi.

Cestitke svim takmicarima a mog cu prijatelja Majica kada se vidimo staviti na najbolje mesto , da se napeca a Ja cu da ucim :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...