Jump to content

Anaconda Peacemaker Ii


Recommended Posts

Pozdrav drugari.

Videh pre neki dan na netu ove stapove pa su mi se dopali na oko, jel imao neko prilike da peca sa njima? Meni deluju zanimljivo, ali nisam imao prilike da ih probam... Listajuci forum nisam uspeo da nadjem nista o njima, pa ako neko ima iskustva bilo bi lepo da to i podeli sa nama.  ;)

U koju kategoriju stapova se mogu svrstati? Kakvi su po kvalitetu u odnosu na Chub, ProLogic, i druge renomirane proizvodjace te klase? 

Link to comment
Share on other sites

mozda neko ko ima stapove ce kasnije dodati nesto...

 

sto sam ja mogao videti sa neta (ako je rec o "Peacemaker 2"), stap 3.60m u 3lb  je vise od 400grama dok u 3.5 lb je skoro 500, to je veoma tezak stap za te libraze, ali verovatno ima brzu akciju i mnogo snage (kao sto proizvodjac pise) ...

Sad sve zavisi sta ti treba od stapa, snaga/daleko izbacivanje/velike PVA kesice ili  finoca etc...?

Link to comment
Share on other sites

Nisam planirao da pazarim stapove, nego mi delovao interesantno taj stap pa sam probao da nadjem nesto o njemu ovde na forumu al nisam uspeo, pa reko aj da pitam ljude koji imaju iskustva sa njim, koji su ga koristili, cisto da malo vise saznam o tom modelu Anaconde...Verujem da ce se jos neko pored mene naci kome je stap interesantan i ko bi zeleo da zna kakav je pri zabacaju, na ribi....  :smile:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...