Jump to content

Fazanerija Ub, 10 - 12.05.2013.


Recommended Posts

koliko pratim takmicenja na Ub-u, cini mi se da je ovo jedno od najinteresantnijih sto se tice obrta na tabeli u smeni dana i noci.Sigurno je bila velika igra zivaca pri svakom narednom merenju kod ekipa u vrhu, pogotovo sto je primetan izrazen rivalski naboj kod pojedinih ekipa.Ekipe u vrhu pokazale dosta vestine i borbenosti a cini mi se da su plasman izborili oni koji su ostali hladne glave u momentima "svojh pet minuta". Vucijak dokazao da je ovo ipak njegov teren,sve cestitke na ipak ubedljivom trijumfu :good: . Zanimljiv broj ulovljenih riba ekipe Donji Srem,ali ipak nedovoljno za plasman, tipican primer nedostatka malo srece. Borbenost ekipe Skela i ekspresno otpecani poslednji sati takmicenja su doneli rezultat. I naravno Gold viktory :clapping: Lepa ukupna kilaza na kraju, dobra voda za takmicenja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

caki moj drug mora jos da trenira dabime pobedio

 

 

Svaka cast prijatelju , ipak je to tvoj teren i nije trening u pitanju nego cisto poznavanje vode , kasno smo skapirali dve tacke hranjenja koje bi ti sigurno  pomrsile konce i sam si video da je pocela panika da te hvata kad smo poceli da pecamo a ti stao ali pored svega toga CESTITAM PRIJATELJU NA PRVOM MESTU  i vidimo se sledeci put . 

Link to comment
Share on other sites

U ime CT SKELA hteo bi da se zahvalim na cestitkama.Sto se tice sudija moram da kazem da su dali sve sto je u njihovoj moci da bude sve ok i svaka pohvala za njih.Domacin tu je prica suvisna ljudi daju sve od sebe da svaki put bude bolji i lepsi za nas ribolovce i tu sve pohvale od mene samo tako nastavite.Ekipe koje su pecale su odlicni ljudi i kolege ribolovci i bila je cast pecati sa njima.Za mene je ovo bilo lepo pecanje i nadam se da ce biti jos lepse.Pozdrav za sve do sledece prilike

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Cestitke svim ucesnicima ovog odlicnog carp cupa od CT Mona.Samo bih skrenuo paznju na 9 clan pravilnika.

Tokom noci dozvoljena upotreba naglavnih lampi kao i rasvete pod satorom.ZABRANJENO je osvetljavenje vode svetiljkama

i reflektorima OSIM u zoni prihvata ulovljenje ribe.Znaci pravilnik je jasan samo ga treba postovati.Pozdrav do sledeceg cupa.

Link to comment
Share on other sites

Sve cestitke ekipama u plasmanu,odlicno pecanje!...Svaka cast za CT Donji Srem,uzivanje je bilo gledati kako su ljudi pecali,na kraju sreca im nije bila naklonjena pa je  plasman  izostao...Savet sudijama i organizatoru da na sledecem takmicenju sprece neprijatne situacije je da odstampaju pravilnk i podele ekipama pre pocetka,sa tacno propisanim sankcijama usled nepostovanja istog! pozz CT Gradjevinar

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast momcima iz CT Donji Srem, trebalo je onakav tempo izdrzati, ko je video njihov nacin pecanja zna o cemu pricam, 3 mesto su izgubili bukvalno u poslednjim sekundama takmicenja, a plus na sve to su ostali i bez stapa, nedelja je za njih bas bila malerozna. Da je takmicenje trajalo duze ko zna sta bi se sve jos izdesavalo, CT Skela poslednja 3 sata sjajno pecanje, CT AMD je tek poslednjih 12 sati poceo ozbiljnije da peca ali uglavnom sitnija riba, CT Vucijak i CT Golg Victory konstantno pecanje tokom celog takmicenja. Cestitke svim ucesnicima na takmicenju. A sto se tice sudjenja mi smo se trudili koliko smo mogli sve zamerke sto ste naveli, ako budemo opet sudili, mi cemo se truditit da ispravimo.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Svaka cast momcima iz CT Donji Srem, trebalo je onakav tempo izdrzati, ko je video njihov nacin pecanja zna o cemu pricam, 3 mesto su izgubili bukvalno u poslednjim sekundama takmicenja, a plus na sve to su ostali i bez stapa, nedelja je za njih bas bila malerozna. Da je takmicenje trajalo duze ko zna sta bi se sve jos izdesavalo, CT Skela poslednja 3 sata sjajno pecanje, CT AMD je tek poslednjih 12 sati poceo ozbiljnije da peca ali uglavnom sitnija riba, CT Vucijak i CT Golg Victory konstantno pecanje tokom celog takmicenja. Cestitke svim ucesnicima na takmicenju. A sto se tice sudjenja mi smo se trudili koliko smo mogli sve zamerke sto ste naveli, ako budemo opet sudili, mi cemo se truditit da ispravimo.

 

 

Sudjenje je bilo OK i nemoj se opterećivati a te male zamerke nisu nista alarmantne niti je to uticalo na tok takmičenja opusti se i uživaj !!! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sudjenje je bilo OK i nemoj se opterećivati a te male zamerke nisu nista alarmantne niti je to uticalo na tok takmičenja opusti se i uživaj !!! 

Tako je Caki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...