Jump to content

Boili Cup Mika Alas 23 - 25. 5. 2013


Recommended Posts

izvini druze ako sam te uvredio sa postom i.Ja neosporavam vas trijumf vec vam cestitam a sto se crte tice dva puta ste pecali protiv mene i oba puta sam vas pobedio jednom na miki za 500 kila a drugi put u debeljaci za 450 kila al ste vi tad pecali dvojku tako da se to neracuna.U svakom slucaju sve cestitke za tvoju ekipu i tebe naravno a sto se mejdana tice ceracemo se mi jos

Link to comment
Share on other sites

izvini druze ako sam te uvredio sa postom i.Ja neosporavam vas trijumf vec vam cestitam a sto se crte tice dva puta ste pecali protiv mene i oba puta sam vas pobedio jednom na miki za 500 kila a drugi put u debeljaci za 450 kila al ste vi tad pecali dvojku tako da se to neracuna.U svakom slucaju sve cestitke za tvoju ekipu i tebe naravno a sto se mejdana tice ceracemo se mi jos

Prijatelju jadno je kada se hvališ sa tuđim pobedama .Prvo kada smo pecali debeljaču smešno je to što smo se klali u sred leta 30h mi na poziciji br.2 a ti na 10..Ali dobro to je za tebe uspeh.Sa druge strane hvališ se sa pobedom koju su ostvrarili Neša i Srki koji su te i naučili da držiš štap. Tako da kada budeš smeo da se prijaviš da pecaš bez pomoći ovih majstora svaka ti čast. Ti sine ne smeš da se prijaviš kada pecaju ovakva imena zato ti je bolje da ćutiš.

Link to comment
Share on other sites

Prijatelju jadno je kada se hvališ sa tuđim pobedama .Prvo kada smo pecali debeljaču smešno je to što smo se klali u sred leta 30h mi na poziciji br.2 a ti na 10..Ali dobro to je za tebe uspeh.Sa druge strane hvališ se sa pobedom koju su ostvrarili Neša i Srki koji su te i naučili da držiš štap. Tako da kada budeš smeo da se prijaviš da pecaš bez pomoći ovih majstora svaka ti čast. Ti sine ne smeš da se prijaviš kada pecaju ovakva imena zato ti je bolje da ćutiš.

I da još da dodam pošto vidim da voliš i da lažeš. Na debeljači ste nas dobili jedva 300kg a ne kao što si ti napisao 450kg što pokazuje ko si i šta. vidim da si očajno ljubomoran ali ne znam iz kog razloga pa stalno pišeš nešto na račun naše ekipe pa bi ti bilo bolje da lečiš komplekse na drugoj strani a ne ovde na forumu. Izađi na vodu biće ti lakše.

Link to comment
Share on other sites

ok Vlado ako ti tako mislis onda u redu ali ja dok sam pecao i osvajao takmicenja ti si pecao belu na sebesu,a sto se tice nese i srkija ja stvarno neznam ko od njih kupuje boile i dipove i kome melju peletu za boili kupove.Nemam nista protiv tebe i tvoje ekipe naprotiv drago mi je da imamo jednu tako uspesnu ekipu pa ko zna mozda jednog dana odete i na svetsko prvenstvo

Link to comment
Share on other sites

ok Vlado ako ti tako mislis onda u redu ali ja dok sam pecao i osvajao takmicenja ti si pecao belu na sebesu,a sto se tice nese i srkija ja stvarno neznam ko od njih kupuje boile i dipove i kome melju peletu za boili kupove.Nemam nista protiv tebe i tvoje ekipe naprotiv drago mi je da imamo jednu tako uspesnu ekipu pa ko zna mozda jednog dana odete i na svetsko prvenstvo

Brate ne želim da se svađam sa bilo kim,ja kupujem sve od njih,kada prave to kako treba,zato i jesu najbolji i nema razloga da me bude sramota zbog toga. Ja još uvek pecam belu ribu zato stalno i idem na malo jezero,ali ne volim da nešto što je za mene i malog Slavka veliki uspeh neko spušta na nešto malo bez ikakvog razhloga.Ponavljam još jednom da mi svaki put bude neprijatno kada odemo na neko takvo takmičenje baš zbog toga što pecaju sve sami majstori ovog sporta i osećamo se kao da smo tu zalutali.Verijem da bi svi voleli da pobede neke kao što su ,Ivica,Boban,Maki,Neša i Srki, Čanadanović i Aca,Coja,Šepecan, da mi ne zamere oni koje nismo pomenuli pa se baš zbog toga i prijavljujemo na tako jaka takmičenja. Pozdrav za sve pa se nadam da više nećeš pisati u negativnom smislu za našu ekipu kada stvarno nema razloga za to.

Link to comment
Share on other sites

pa vidi druze i ja isto tako uzimam od njega sve sto mi treba i stekao.Nesa je stekao veliko poverenje kod mene.Ja neosporavam da ste postigli zavidne rezultate pogotovo protiv tako velikih imena kao sto si vec nabrojao ali se nebi slozio sa tobom kao sto si rekao da ja bez nese nebi znao ni da zabacim udicu u vodu jer ja pecam mnogo ranije nego sto sam upoznao nesu i to sa dosta uspeha.

Link to comment
Share on other sites

pa vidi druze i ja isto tako uzimam od njega sve sto mi treba i stekao.Nesa je stekao veliko poverenje kod mene.Ja neosporavam da ste postigli zavidne rezultate pogotovo protiv tako velikih imena kao sto si vec nabrojao ali se nebi slozio sa tobom kao sto si rekao da ja bez nese nebi znao ni da zabacim udicu u vodu jer ja pecam mnogo ranije nego sto sam upoznao nesu i to sa dosta uspeha.

A zasto ti bilo sta i bilo koga komentarises kad nisi ucestvovao u tome,glupo je pominjati bilo koga i prozivati,sem ako nemas dobar povod za to. Pozdrav

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pominjao si Srkija,Nesu... Niti su oni niti ti pecao to takmicenje pa ne vidim zasto osporavas neciji uspeh

Ovde nam se stavovi podudaraju u bocu bez obzira sto ste se uhvatili Srkija I Nese ko pijani plota :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...