Jump to content

Srbian Carp Cup


Recommended Posts

NA deliblatu poceo juce ogroman broj ekipa kao sto vec znate.Ima ih sa svih strana i nakon nevremena pocela je riba da se javlja

 

Evo liste koje trenutno imam ako ima neko novosti nek napise

 

http://img838.imageshack.us/img838/7127/94642410152914490720165.jpg

 

http://img856.imageshack.us/img856/8882/10047181015291449072516.jpg

 

http://img842.imageshack.us/img842/7654/10109071015291449070016.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma sto tuce kise nije problem,sad su poceli da se tuku izmedju sebe.

 

Quote

OBAVESTENJE!

Opet neprijatna situacija, jedan clan ekipe Granit baits ,na poziciji
23, je provocirao goste u restoranu udruzenja i na kraju je izvadio ONU
STVAR'' i mokrio po restoranu, Sudija je otisao da ih opomene da odvedu
clana ali su i sudije napali,pa je dosla policija i DISKVALIFIKOVANI.

Link to comment
Share on other sites

Izvin'te, a ko kida glave i ruke ovim kipovima...

 

Htedoh pitati:
Izvin'te, a ko je organizator ovog kupa?
Jel' to ima veze sa onim sto je bombasticno najavljivano poodavno, sa silnim svetskim zvezdama (kojih uz-put-budi-receno ne vidim), ili je nesto drugo u pitanju? 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bilo je najavljivano preko 15 "svjetskih imena" pa se izgleda svelo na "tresla se gora rodio se mis". A vidim i pravo je jezero odabrano da se uzme lova ljudima. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ajde razmislimo o tome kakvi smo mi ljudi,ko je do sada uspeo da organizuje ovakav kup?50 i kusur ekipa sa svih strana,poprilicno poznate face na nasem lepom jezeru Kraljevac u Deliblatu.Jezero izuzetno tesko i zahtevno za ribolov,pravi izazov za prave majstore,u cemu problem?A da,nije upecano 5 tona za 24 sata,sranje,pa to nije pravo takmicenje,tu ce pobednika odluciti stotinak kila ako bude i toliko,pa to se uhvati na nasim cuvenim vodama za par sati sa desetak ekipa na vodi.Kakvi mutanti smo mi u Srbiji,sacuvaj Boze!!!!

 

Cestitke organizatoru sa moje strane na pokusaju da se ovako nesto organizuje,jos ako sve protekne u nekim granicama normale(mnogo je ekipa na vodi a medju njima raznih cudi)tj da uspesno iskontrolisu celo takmicenje onda kapa dole. :a018:

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Opet neprijatna situacija, jedan clan ekipe Granit baits ,na poziciji
23, je provocirao goste u restoranu udruzenja i na kraju je izvadio ONU
STVAR'' i mokrio po restoranu, Sudija je otisao da ih opomene da odvedu
clana ali su i sudije napali,pa je dosla policija i DISKVALIFIKOVANI.

 

jl se neko zeza i stvarno ovo bilo????  axaxaxaxaxaxaxaxa.... ne mogu da verujem!!!!

 

p.s. organizatoru svaka cast na hrabrosti i smelosti da se uhvati ovako neceg, skidam kapu, bravo!!!!

Link to comment
Share on other sites

Izvin'te, a ko kida glave i ruke ovim kipovima...

 

Htedoh pitati:

Izvin'te, a ko je organizator ovog kupa?

Jel' to ima veze sa onim sto je bombasticno najavljivano poodavno, sa silnim svetskim zvezdama (kojih uz-put-budi-receno ne vidim), ili je nesto drugo u pitanju? 

 

 

decko ti si trebao da se pojavis tamo da bi ovo takmicenje imalo jednu mega zvezdu, neznam kog si ti ocekivao DEDA MRAZA ili CAK NORISA?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

kao prvo svaka cast organizatoru i nevidim razlog za podcenjivanje bilo kog imena na ovom takmicenju a za ovo sto se desilo i to pokazuje kakvi smo mi ljudi ,jer da je srbin tako nesto uradio bilo u kojoj drzavi bio bi izbacen dobili bi sankcije a ovo uradio neki rumun  ciga i nista , pa treba mu se na....ti    majke pa nek to radi u svojoj zemlji. e to smo mi

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Quote

decko ti si trebao da se pojavis tamo da bi ovo takmicenje imalo jednu mega zvezdu, neznam kog si ti ocekivao DEDA MRAZA ili CAK NORISA?

xaxaxaxa dobar je ovaj arandjel pocinje da mi se svidja

Link to comment
Share on other sites

decko ti si trebao da se pojavis tamo da bi ovo takmicenje imalo jednu mega zvezdu, neznam kog si ti ocekivao DEDA MRAZA ili CAK NORISA?

 

Pa za pocetak, bilo bi super cuti da su se pojavile SVE najavljene mega zvijezde modernog saranskog ribolova. Na stranu ovi ljudi poznati svima nama sa domace scene jel. 

Link to comment
Share on other sites

 

Pa za pocetak, bilo bi super cuti da su se pojavile SVE najavljene mega zvijezde modernog saranskog ribolova. Na stranu ovi ljudi poznati svima nama sa domace scene jel. 

dobro je da ima ovaj forum,,,bar necemu sluzi da se vodi tudja politika,,i da se lupetaju gluposti :bad:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da ne pricamo uzaludne price nego da pokusamo da kazemo nesto konstruktivno i pomognemo ekipama na vodi..Imam jedno pitanje pa ko hoce nek da svoje misljenje a ko nece nemora.Zanima me,pored sad svih ovako dobrih ekipa,a teskog terena sto ce dati malo ribe  i u pitanju pobednika odlucivace nijanse.Kakva taktika bi trebala da se pripremi da se riba upeca na stap jednom,a ne ekipi pored.Kako odvratiti ribu onome sto zna onome koji takodje zna?Ima li tu neki nacin,postoji li nacin hranjenja,prezentacije ,taktike toliko  u detalj da se to desi.Koju bi neko od nas sproveo u ovo doba godine na takvoj vodi, da objasni ako bi mogao? Hvala

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...